dom lomza
poniedziałek, 07 stycznia 2019 07:41

Społeczność ZSS pomoże dzieciom z Afryki

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Społeczność ZSS pomoże dzieciom z Afryki zdj. UNICEF
Zespół Szkół Specjalnych w Łomży już po raz trzeci uczestniczy w projekcie "Wszystkie Kolory Świata". W najbliższym czasie możemy spodziewać się aukcji charytatywnej, a w zamian za przekazanie darowizny, każdy z zaproszonych gości będzie mógł zaopiekować się jedną ze szmacianych laleczek, które przygotowuje społeczność szkoły.

Zespół Szkół Specjalnych jest jedyną placówką w Łomży, która uczestniczy w edykacyjno-pomocowym projekcie "Wszystkie Kolory Świata" organizowanym pod honorowym patronatem UNICEF. Akcja polega na zaangażowaniu jak największej ilości osób do wykonania szmacianej laleczki - symbolu ratowania życia. Dzięki wspólnym wysiłkom i ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów ZSS powstają już pierwsze laleczki. Każda z nich ma swoją historię, imię, pasję, datę i miejsce urodzenia.

Wszystkie szmaciane laleczki wezmą udział w aukcji charytatywnej, która odbędzie się 17 stycznia 2019 roku o godz. 13.00 w budynku Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. W zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania dzieci w Afryce, każdy z zaproszonych gości będzie mógł zaopiekować się szmacianą laleczką, przygotowaną przez społeczność ZSS. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na zakup szczepionek dla dzieci z Afryki.

Fotografie laleczek będzie można obejrzeć od 16 stycznia na stronie internetowej ZSS w Łomży w zakładce FOTOGALERIA.

3 komentarzy

 • Odpowiedz Dumdum poniedziałek, 07 stycznia 2019 14:37 Umieszczone przez: Dumdum

  Tylko dlaczego tak często zapominacie o "białym" kolorze,czy jest nie tredy czy może gorszy?
  "Wszystkie kolory świata" a ile białych dzieci jest w Afryce?

 • Odpowiedz AMERYKAN poniedziałek, 07 stycznia 2019 18:59 Umieszczone przez: AMERYKAN

  Afryka nieroby wola lezec i prosic niz zapracowac na kawalek chleba skad ta bida u nich jest centa nie dam .Znam te spoleczenstwo nierobow i duzo mi opowiadali jak jest. Czarny ma wywalone na prace juz sie napracowali przy czyszczeniu butow i kuchni w USA .Teraz karma wraca i to bialy ma na nich pracowac tak mi powiedzieli .W koncu przykre ,ale prawdziwe wiec zrzutke robic dla jasniepanow trzeba !

 • Odpowiedz patriota:) wtorek, 08 stycznia 2019 08:26 Umieszczone przez: patriota:)

  Dlaczego zaczeliśmy widzieć wszystko w czarno-białych kolorach, nie potrafimy się cieszyć z tego że komuś się chce poświęcić czas i pomagać innemu człowiekowi, rodzinom w ciężkich sytuacjach nie ograniczając się do koloru skóry, który jest tylko wymówką dla swojej chorej nienawiści, przykład to WOŚP dzięki której szpitale dostają to czego państwo nie potrafi zapewnić polskim instytucjom , a krytyka i tak jest ogromna, nawet ze strony kościoła i rządu, powinniśmy się opanować , mniej nienawiści dla osób którym chcę sie coś robić dla innych, nie chcesz nie rób ale i nie krytykuj:)

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu