dom lomza
środa, 09 stycznia 2019 12:07

WOŚP: Wycieczka przyszłości do fabryki ciągników

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Jedyną w swoim rodzaju wycieczkę po wnętrzach fabryki w St. Valentin w Austrii oferuje BM Danex w ramach aukcji wspierającej WOŚP. Firma wystawi także ciągnik Puma 200 w limitowanej wersji BLACK podczas niedzielnego finału na Starym Rynku, a pracownicy będą kwestować jako wolontariusze.

Wycieczka po wnętrzach fabryki w St. Valentin w Austrii jest jedyną w swoim rodzaju możliwością przyjrzenia się historii marki Case IH oraz doświadczenia całego procesu produkcji.

Dokładnie taką wycieczkę oferuje firma BM Danex z Rogienic Wielkich w ramach aukcji wspierającej 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej przewidziano cały dzień atrakcji, włączając w to również jazdy testowe produkowanymi w Austrii maszynami. Dojazdy, wyżywienie i noclegi zapewnia organizator. Wycieczka odbędzie się w dniach 11-13 marca bieżącego roku, ewentualna zmiana daty będzie potwierdzona z uczestnikami.

13 stycznia podczas niedzielnego finału WOŚP, który odbędzie się na Starym Rynku, Danex wystawi również niepowtarzalny ciągnik Puma 200 w limitowanej wersji BLACK, a pracownicy firmy będą kwestować jako wolontariusze.

Aukcja z planem wycieczki dostępna jest TUTAJ

 

4 komentarzy

 • Odpowiedz Mrx środa, 09 stycznia 2019 17:02 Umieszczone przez: Mrx

  Taka wycieczka to fajna sprawa nawrt beda nie rolnikiem

 • Odpowiedz Dzudi środa, 09 stycznia 2019 17:21 Umieszczone przez: Dzudi

  Kto bogatemu zabroni !! Wycieczka fajna ,ale cena licytacji kosmos pewnie terz napedzana cwaniactwem ,az ten 1 sie trafi

 • Odpowiedz pajger czwartek, 10 stycznia 2019 00:56 Umieszczone przez: pajger

  oj poplynie ten poplynie jak pajgery wejdo

 • Odpowiedz ble czwartek, 10 stycznia 2019 15:14 Umieszczone przez: ble

  Czemu społeczeństwo płacąc podatki robi regularną zrzutkę na służbę zdrowia, a przy przepływie tak ogromnych pieniędzy, wielu cwanianiaków bierze z tych datków haracz dla siebie?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu