dom lomza
czwartek, 10 stycznia 2019 07:34

Bal choinkowy, czyli integracja i dobra zabawa [VIDEO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Już po raz 5. odbył się bal choinkowy dla dzieci z łomżyńskich przedszkoli Nutka oraz Motylek. Najmłodsi mogli liczyć m.in. na zabawy ruchowe i taneczne, ale najważniejsza tego dnia była integracja dzieci zdrowych i niepełnosprawnych. W zabawie uczestniczyli także rodzice przedszkolaków.

Bal choinkowy był połączeniem zabawy oraz integracji, gdyż udział wzięły w nim zarówno dzieci zdrowe, jak i niepełnosprawne. Organizatorzy do zabawy zaprosili również rodziców, a najmłodsi mogli liczyć na rozrywki integracyjne, ruchowe i taneczne. Zdaniem Kingi Szczytkowskiej, nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Nutka, taka integracja jest bardzo ważna, a dzieci niepełnosprawne mają szansę wyjść do ludzi, w inne miejsce, pobawić się z animatorami oraz innymi dziećmi.

- Myślę, że naprawdę to jest fajny sposób, żeby pogłębić nasze relacje interpersonalne, nasze więzi, no i fajnie się przy tym bawić - mówi Kinga Szczytkowska.

Podopieczni przedszkoli Nutka i Motylek bawili się doskonale. Uśmiech zagościł na buziach nie tylko dzieci, ale także uczestniczących w zabawie rodziców.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu