dom lomza
czwartek, 10 stycznia 2019 15:00

Noworoczne śniadanie biznesowe [VIDEO i FOTO]

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Nowe warunki inwestowania w Łomży i edukacja na rzecz przedsiębiorczości w ramach Akademii Biznesu - to tematy, które poruszono podczas noworocznego śniadania biznesowego w Parku Przemysłowym Łomża. Dzisiejsze spotkanie było otwarciem nowego cyklu rozmów przy kawie.

Śniadania biznesowe są inicjatywą uruchomioną w 2017 roku. Co jakiś czas w budynku Parku Przemysłowego w Łomży spotykają się m.in. przedsiębiorcy, samorządowcy i przedstawiciele samorządowych jednostek organizacyjnych, aby wspólnie wymienić się informacjami oraz doświadczeniami związanymi z biznesem.

- Jest to pomysł, który polega na integracji środowiska przedsiębiorców przy przysłowiowej kawie, ale przy tej okazji też zawsze przekazujemy garść bardzo ważnych i istotnych informacji dla przedsiębiorców - mówi Andrzej Garlicki, zastępca prezydenta Łomży.

Noworoczne śniadanie biznesowe poświęcono nowym warunkom inwestowania w Łomży. Jak zapewnia Andrzej Garlicki, przygotowywane jest ponad 140 hektarów terenów inwestycyjnych przy ul Meblowej. Drugim ważnym tematem była edukacja na rzecz przedsiębiorczości w ramach Akademii Biznesu, czyli połączenia szkolnictwa zawodowego z potrzebami rynku. Te istotne dla miasta tematy będą poruszane podczas śniadań także w przyszłości, dodatkowo Andrzej Garlicki poinformował dziś o planach powołania nowej rady zrzeszającej przedsiębiorców.

- Prezydent powoła nową radę gospodarczą, ta rada ma być trochę inną propozycją niż była w poprzedniej kadencji - mówi Andrzej Garlicki.

Rada miałaby się ukonstytuować, czyli powołać swojego przewodniczącego i sekretarza, a przewodniczący miałby reprezentować środowisko łomżyńskich przedsiębiorców w spotkaniach z inwestorami i przedsiębiorcami spoza Łomży.

20 komentarzy

 • Odpowiedz ciekawostki czwartek, 10 stycznia 2019 15:19 Umieszczone przez: ciekawostki

  Biskup z księdzem na "śniadaniu biznesowym" ? Przedsiębiorca ? Uwielbiam tych łomżyńskich "biznesmenów" przedsiębiorców ....

 • Odpowiedz Gizmo czwartek, 10 stycznia 2019 16:19 Umieszczone przez: Gizmo

  O i donalt się pokazał:)

 • Odpowiedz Qbuś - PdŁ czwartek, 10 stycznia 2019 16:30 Umieszczone przez: Qbuś - PdŁ

  biznesmen w czepku :) 5 foto super hahahahaha

 • Odpowiedz kiwka czwartek, 10 stycznia 2019 16:34 Umieszczone przez: kiwka

  no no no

  "- Prezydent powoła nową radę gospodarczą, ta rada ma być trochę inną propozycją niż była w poprzedniej kadencji - mówi Andrzej Garlicki.

  Rada miałaby się ukonstytuować, czyli powołać swojego przewodniczącego i sekretarza, a przewodniczący miałby reprezentować środowisko łomżyńskich przedsiębiorców w spotkaniach z inwestorami i przedsiębiorcami spoza Łomży."

  to co bedzie robil vice ?

 • Odpowiedz mieszkaniec czwartek, 10 stycznia 2019 16:44 Umieszczone przez: mieszkaniec

  Kościół prowadzi biznes w Łomży.

 • Odpowiedz Jest wspaniale alleluja czwartek, 10 stycznia 2019 17:11 Umieszczone przez: Jest wspaniale alleluja

  Kiwka i diety jeszcze trzeba zrobić i dodatki funkcyjne tak jak w radzie miasta

 • Odpowiedz enej czwartek, 10 stycznia 2019 17:46 Umieszczone przez: enej

  a pani poślica to tej sukienki na wysokości piersi nie ma przypadkiem ciut przyciasnej?

 • Odpowiedz integracja przedsiębiorców jakby to była opieka nad ludźmi specjalnej troski ? czwartek, 10 stycznia 2019 17:48 Umieszczone przez: integracja przedsiębiorców jakby to była opieka nad ludźmi specjalnej troski ?

  "śniadanie" bez kanapek ?
  "biznesowe" bez umów między kontrahentami ?
  "nowy cykl rozmów przy kawie" nie w kawiarni ?
  "alleluja" też na niby ?
  "biskup" zszedł z katedry ?

 • Odpowiedz aeiou czwartek, 10 stycznia 2019 18:51 Umieszczone przez: aeiou

  Parodia..

 • Odpowiedz Ramp czwartek, 10 stycznia 2019 18:58 Umieszczone przez: Ramp

  Boże i te babsko z PiSu co się wszędzie wpycha, drzwiami i oknami, wstrętny babsztyl!

 • Odpowiedz antykler czwartek, 10 stycznia 2019 19:54 Umieszczone przez: antykler

  biskupi i księża mogą być dobrymi doradcami jak dorobic się na strzyżeniu klientów, tylko, że oni sakrobiznes prowadzą w innej rzeczywistości, wolnej od podatków, składek rachunkowości i innych obciążeń...

 • Odpowiedz uciekajace koryto czwartek, 10 stycznia 2019 21:17 Umieszczone przez: uciekajace koryto

  POśLICA lata wokoło Biskupa i próbuje stwarzać pozory, że jest przez niego szanowana. Śmiech na sali. Pani Poseł, nawet cytowanie w każdym pani przemówieniu na zmianę Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego pani nie pomoże. Wiedzą oni, kim pani jest. I wiedza wszyscy w Warszawie. A napewno ci, którzy będą podejmowali decyzje o pani przyszłości.

 • Odpowiedz enej czwartek, 10 stycznia 2019 21:43 Umieszczone przez: enej

  Garlicki zaprosił Biskupa, na spotkanie? Przecież on ostatnio wszystkim opowiada, że jest za rozdziałem Kościoła od Państwa. Właściwie to opowiadał, w czasie kampanii gdy Kościół nie poparł Chrzana. Wtedy to bardzo był. Jakoś biedny Garlic zapomniał jak z tego poparcia korzystał przy swojej nominacji. A teraz mówi jak Nowacka i PO. Im się nie dziwimy. Garlicowi tak. Taki przecie święty. W katedrze co miesiąc śpiewa i tańczy. Dzisiaj Biskupa zaprasza na spotkanie. A latał i opowiadał o rozdziale. Zwykły manipulator. Pieprzył pan te dyrdymały już 4 lata. Ciemny lud to kupił. Tylko, że jedyne co pan zaproponował to zbudowanie ubojni. Wtedy to się pan schował na kilka tygodni i nie było pana widać. A teraz od nowa pieprzenie głupot i lans

 • Odpowiedz modlę się za kościół w Łomży czwartek, 10 stycznia 2019 22:27 Umieszczone przez: modlę się za kościół w Łomży

  Gdzie muzyka gra?

 • Odpowiedz enej czwartek, 10 stycznia 2019 22:27 Umieszczone przez: enej

  ten enej powyżej to podszywający się pod mój nick z ekipy ratuszowej

 • Odpowiedz uchacha czwartek, 10 stycznia 2019 23:00 Umieszczone przez: uchacha

  Jeżeli to spotkanie biznesowe to co tam osobnik w czarnej kiecce robi?

 • Odpowiedz enej piątek, 11 stycznia 2019 05:32 Umieszczone przez: enej

  Obecności miejscowego kościoła we wszystkich dziedzinach zycia spoełecznego , gospodarczego politycznego , samorządowego jest dostatek pisząc skromnie a dosadnie wyjątkowy przesyt. Parafrazując nic nawet nie o nas bez nas. Oczywiście komicznym efektem tego jest obecnośc biskupa na śniadaniu biznesowym, Tylko w jednej dziedzinie ich brak, tej dla nich podstawowej. Umacniania i budowania społeczności wiary , jedności i miłości ducha.

 • Odpowiedz enej piątek, 11 stycznia 2019 08:00 Umieszczone przez: enej

  Obowiązujący model relacji Kościół-państwo jest, zdaniem Gądeckiego, "modelem przyjaznej separacji" wprowadzonym po latach komunistycznych prześladowań
  Modelem alternatywnym jest "separacja wroga", czyli taka, która nie dopuszcza sfery duchowej do sfery publicznej.

  Inaczej mówiąc seperacja przyjazna to pozycja na kolanach przed kościołem i dojenie panstwa z kasy przez kościół

 • Odpowiedz wróżbitahendryk piątek, 11 stycznia 2019 09:29 Umieszczone przez: wróżbitahendryk

  wybory już niedługo, a kogo kościół namaści
  przegrywa
  durni ci politycy, że tego jeszcze nie załapali

 • Odpowiedz czarny chleb i czarna kawa piątek, 11 stycznia 2019 09:59 Umieszczone przez: czarny chleb i czarna kawa

  Widzę ze prezydenta nie ma - bardzo dobrze. Wstydu biskup nie ma pokazywać się i udawać ze nic się nie stało. Trzeba mieć TUPET. Oj trzeba.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu