dom lomza
piątek, 11 stycznia 2019 07:40

Poszukiwani wpadli w ręce policji

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży w ciągu jednego dnia zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z mężczyzn poszukiwany był w związku ze zniszczeniem mienia i rozbojem, a po zatrzymaniu na 2 lata i 9 miesięcy trafił do zakładu karnego.

W środę 9 stycznia na terenie miasta policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn, którzy mieli do odbycia karę pozbawienia wolności. Jako pierwszy "wpadł" 23-letni mieszkaniec gminy Miastkowo, którego poszukiwano w związku ze zniszczeniem mienia i rozbojem. Mężczyzna trafił do zakładu karnego na 2 lata i 9 miesięcy.

Kolejnym zatrzymanym był 56-letni mieszkaniec gminy Zbójna, który miał spędzić w areszcie ponad 3 miesiące za oszustwa. Tyle samo czasu spędzi w areszcie trzeci zatrzymany 42-latek. Sąd poszukiwał go w związku z przestępstwami skarbowymi.

2 komentarzy

  • Odpowiedz Watykański pułkownik piątek, 11 stycznia 2019 09:55 Umieszczone przez: Watykański pułkownik

    Straszny sukces, ajajaj, całe trzy miesiące posiedzi. Musi być straszny kryminalista.

  • Odpowiedz Dzudi piątek, 11 stycznia 2019 10:04 Umieszczone przez: Dzudi

    Tak lapia ludzi za mydlo a dilerzy chodza po ulicach i truja innych tym swinstwem

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu