dom lomza
piątek, 11 stycznia 2019 08:48

Czy Łomża zostanie "Świetlną Stolicą Polski"?

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czy Łomża zostanie "Świetlną Stolicą Polski"? zdj. archiwum mylomza.pl
Łomża znalazła się w gronie 16 miast, które zwyciężyły w regionalnym etapie konkursu "Świeć się z Energą". Finaliści zawalczą teraz o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" i sprzęt AGD o wartości 40 tys. złotych. Głosowanie rozpoczyna się dzisiaj.

Łomża już po raz trzeci zwyciężyła w wojewódzkim etapie konkursu "Świeć się z Energą". Na nasze miasto oddano 208 głosów, a do potrzebujących mieszkańców trafi energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. złotych ufundowany przez Grupę Energa. W zestawach, które trafią do 16. najładniej oświetlonych w Polsce miast znajdują się m.in. pralki, chłodziarki i kuchenki elektryczne.

Teraz Łomża zmierzy się z innymi zwycięskimi miastami w finale ogólnopolskim. Rywalami naszego miasta będą: Katowice, Wrocław, Toruń, Zamość, Wschowa, Łódź, Kraków, Radom, Nysa, Sędziszów Małopolski, Wejherowo, Kielce, Mrągowo, Ostrów Wielkopolski i Świnoujście.

Miasto które zdobędzie najwięcej głosów i tytuł "Świetlnej Stolicy Polski", otrzyma jeszcze większy zestaw sprzętu AGD o wartości 40 tys. złotych. Podobnie jak w etapie wojewódzkim, głosować będzie można za pomocą SMS-ów i kliknęć od 11 do 18 stycznia bieżącego roku.

Zgodnie z regulaminem, głosowanie rozpocznie się dzisiaj o godz. 12:00.

W jaki sposób oddać głos dowiemy się TUTAJ

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu