Reklama

Rosjanin w tirze zjechał na osobówkę- FOTO

07/09/2012 06:28

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj po południu na Szosie Zambrowskiej w Łomży. Ciężarówka z naczepą na zagranicznej rejestracji zjechała wprost na subaru legacy, za którego kierownicą siedziała 42-letnia kobieta.

Kierowca ciężarówki, 41-letni Rosjanin, jechał od strony Zambrowa w kierunku ronda im. W. Lutosławskiego obok budynku ZUS w Łomży.

Na dwupasmowej drodze prowadzącej w kierunku ronda, postanowił zmienić pas. Podczas wykonywania tego manewru nie sprawdził, czy ma wolny drugi pas ruchu i zjechał na znajdujący się na nim samochód subaru legacy.

Na miejscu pojawiła się policja i pomoc drogowa. Ciężarówka została przewieziona na parking strzeżony. Mężczyzna został zaś zatrzymany przez policję. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu- miał 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości