Reklama

[FOTO] Kolizja na Al. Legionów. Dziecko trafiło do szpitala!

20/10/2012 11:36

Trzy samochody zderzyły się dzisiaj tuż przed godziną 13 na Al. Legionów, w pobliżu dworca PKS. Kierujący oplem vectrą wjechał w tył jadącego przed nim seata toledo, a pchnięta osobówka uderzyła z kolei w audi a4. Kilkuletnia dziewczynka z białego seata mimo, że była zapięta w foteliku, doznała obrażeń ciała i została przewieziona do łomżyńskiego szpitala, gdzie prawdopodobnie zapadła decyzja o przewiezieniu jej do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Z powodu zdarzenia zablokowany był jeden z dwóch pasów ruchu. Na miejscu pracowali strażacy usuwając z jezdni pozostałości ze stłuczki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości