Peugeot jadący w stronę Warszawy zderzył się z oplem vectra, przejeżdżającym przez skrzyżowanie Al. Legionów z ul. Sikorskiego. Jedna osoba została zabrana do szpitala. W tym miejscu od rana nie działają światła, co znacznie utrudnia kierowcom bezkolizyjne przejechanie przez skrzyżowanie.
Do zderzenia doszło przy Centrum Handlowym 4plus. Peugeot jadący Al. Legionów w stronę Warszawy, zderzył się z oplem vectra, przemierzającym skrzyżowanie od strony ul. Sikorskiego.
Jedna osoba, jak informuje podinsp. Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży, została zabrana na badania do Szpitala Wojewódzkiego.Nad Al. Legionów i ul. Sikorskiego od rana nie działają światła sygnalizacyjne. Prawdopodobnie to ich brak doprowadził do kolizji.
W tej chwili ruchem na skrzyżowaniu kieruje policja. Na miejscu pracują też strażacy, którzy usuwają skutki wypadku.