Kierowca volkswagena passat uderzył samochodem 22-latkę, przechodzącą prawdopodobnie przez przejście dla pieszych na Al. Legionów. Kobieta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Do potrącenia 22-latki doszło dziś po godz. 12.00 na Al. Legionów, w pobliżu skrzyżowania z Al. Piłsudskiego.
Kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych, kiedy uderzył w nią volkswagen passat na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych.
- Poszkodowana została zabrana do szpitala. Prawdopodobnie doznała obrażeń głowy- podaje podinsp. Krzysztof Pilcicki z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Na miejscu policjanci ustalają okoliczności wypadku. Ruch jest nieznacznie utrudniony- pas przejazdu w kierunku centrum miasta blokuje policyjny radiowóz i zatrzymany volkswagen.