Mężczyzna kierujący oplem na podłomżyńskich tablicach rejestracyjnych okazał się sprawcą kolizji, jaka miała miejsce dzisiaj rano na Rondzie Solidarności obok banku PKO BP. Kierowca wjechał na czerwonym świetle wprost przed Forda Focusa kierowanego przez mieszkankę Łomży. Kobieta doznała lekkich obrażeń zewnętrznych i po badaniu w szpitalu została zwolniona do domu.
- Kierowca Opla jechał ulicą Piłsudskiego od strony Szosy Zambrowskiej. Na rondo wjechał na zielonym świetle, ale chcąc skręcić w lewo nie zwrócił uwagi, że dla skrętu ma światło czerwone. Tym samym wymusił pierwszeństwo na kierującej Focusem kobiecie i spowodował kolizję drogową - relacjonuje Krzysztof Pilcicki, oficer prasowy łomżyńskiej policji.
Obojgu kierującym nie stało się nic poważnego, a kobieta kierująca Fordem po badaniach w szpitalu została zwolniona do domu.