podr
poniedziałek, 16 grudnia 2013 14:00

Osiem miesięcy za znęcanie nad dziećmi

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Osiem miesięcy za znęcanie nad dziećmi fot. archiwum MyLomza.pl
Kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata chce Prokuratura Rejonowa w Łomży dla Moniki i Piotra P., rodziców izolowanych bliźniaków. Przed sądem sprawa rozpocznie się dokładnie za miesiąc.
techmatix2

Po trwającym kilka miesięcy dochodzeniu, prokuratorzy zdecydowali się postawić małżonkom zarzuty. Monika i Piotr P. zostali oskarżeni o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad dwójką swoich synów. Pięcioletni Łukasz i Michał byli zamykani w ciasnym pomieszczeniu, izolowani od kontaktów z innymi członkami rodziny, niewłaściwie odżywiani, nie opuszczali mieszkania.

W efekcie trwającego pięć lat znęcania, dzieci miały znaczące braki w rozwoju fizycznym, psychoruchowym i emocjonalnym. W czerwcu, tuż po tym, jak bulwersująca sprawa ujrzała światło dzienne, badający je lekarz ocenił, że pięcioletni chłopcy osiągnęli poziom rozwoju właściwy dwulatkom.

Opieki nad bliźniakami rodzice zrzekli się pół roku temu. Dzieci zostały umieszczone w rodzinie zastępczej.

16. stycznia małżonkowie po raz pierwszy staną przed sądem. Prokuratura żąda ośmiu lat więzienia w zawieszeniu na trzy lata i dozoru kuratora sądowego. Monika i Piotr P. chcą dobrowolnie poddać się karze.

2 komentarzy

 • Odpowiedz Eryk poniedziałek, 16 grudnia 2013 14:35 Umieszczone przez: Eryk

  zawiasy za taka krzywde wyrzadzona Bogu Ducha winnym dzieciom , sie pytam? jaja se qurwa robicie ! jak za torebke ziela to afera ohoho 5 albo 10 lat krzyczycie,a tu na to wychodzi ze nic sie nie stalo,wszytko jest ok,a raz im sie zdarzylo ale obiecali poprawe.

 • Odpowiedz Mr_Andrzej ...... . . . wtorek, 17 grudnia 2013 12:52 Umieszczone przez: Mr_Andrzej ...... . . .

  Ile zatem kary będzie dla ks. Biskupa Ojca Ks. Hierarchy Łomżyńskich Dziatwy Kapłanów za utrzymanie pedofila w ukryciu w zaciszu Miru Domowego w przykatedralnym Ks.rajskim zakątku Łomży ...


  ... Kościół Grzeszników - Obrońców Ks. Pedofilii +----> Kościół upokorzenia pedofilskich ofiar ...


  ... Czymże jest w tym Kościele Sprawiedliwość ...naprawcza ?

  Jak wygląda zło dziejska zło czynna promocja fałszywie postępujących Ludzi Kościoła w Mediach Kościoła Łomżyńskiego ?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu