jodr szepietowo
poniedziałek, 20 stycznia 2014 10:48

Jysk w Łomży jednak będzie. W innym miejscu i na wiosnę.

Napisał  mylomza
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Logo Jysk kilka dni temu zmieniło lokalizację- ze skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Al. Legionów zostało przeniesione na ul. Piłsudskiego 121. Logo Jysk kilka dni temu zmieniło lokalizację- ze skrzyżowania ul. Piłsudskiego i Al. Legionów zostało przeniesione na ul. Piłsudskiego 121. fot. MyLomza.pl
Choć niektórzy stracili już nadzieję na zakupy w sklepie duńskiej sieci Jysk, okazuje się, że sieciówka nie rezygnuje ze swoich planów poszerzenia sprzedaży o Łomżę. Nowy termin otwarcia sklepu wyznaczony został na koniec marca. Zmieniła się też jego lokalizacja.

banerwww4

Jysk w Łomży miał zostać otwarty już w maju ubiegłego roku. Logo sieci zawisło na nowym budynku przy zbiegu Al. Legionów z ul. Piłsudskiego, ruszył proces rekrutacji, a do mieszkańców trafiły gazetki reklamowe z promocjami przygotowanymi na otwarcie.

Problemy związane z odbiorem budynku należącego do łomżyńskiego przedsiębiorcy i uzyskaniem pozwoleń na jego użytkowanie sprawiły jednak, że do tej pory sieciówki zajmującej się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz nie udało się otworzyć.

Kilka dni temu znak firmowy Jysk został przeniesiony pod inny adres- na Al. Piłsudskiego 121, gdzie w listopadzie ubiegłego roku otwarty został market Biedronka.

- Sklep będzie mieścił się na pierwszym piętrze budynku wyposażonego w windę. Zajmie ok. 950 metrów kwadratowych powierzchni- informuje Tomasz Makowski, specjalista ds. sprzedaży i marketingu sieci Jysk.

Pracę w nim znajdzie 7- 8 osób. Część z nich została wyłoniona już podczas ubiegłorocznego procesu rekrutacji, do zespołu dołączą też nowi pracownicy.

Jeśli tym razem nic nie popsuje planów duńskiej sieciówce, sklep zostanie otwarty 28. marca.

2 komentarzy

  • Odpowiedz Lajon poniedziałek, 20 stycznia 2014 23:20 Umieszczone przez: Lajon

    Urra! Urra! Urra!

  • Odpowiedz maciek 180501 niedziela, 26 stycznia 2014 21:51 Umieszczone przez: maciek 180501

    7-8 nowych miejsc pracy. Kropla w morzu na Łomżę. Kto będzie dawał zyski marketom, supermarketom, dyskontom i pomniejszym sklepikom osiedlowym, jeżeli ludzie nie będą mieli pracy?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu