rekrutacja 2017
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Portal MyLomza.pl zaprasza dziś na bezpośrednią transmisję video ze stadionu miejskiego w Łomży, gdzie ŁKS 1926 Łomża podejmować będzie w 3. kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi zespół Ursusa Warszawa. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00, a nasza transmisja dostępna będzie kilka minut wcześniej.
Kapela Kurpiowska Gminy Łomża, która w ubiegłym miesiącu zagrała w Konsulacie na Białorusi, dzisiaj wystąpiła ze specjalnym koncertem w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród słuchaczy był m.in. Wicepremier, Minister Kultury Piotr Gliński, który nie ukrywał zaskoczenia i zadowolenia z występu zespołu.
piątek, 18 sierpnia 2017 14:30

Miasto odnowi trzy pomniki

Trzy pomniki odnowi w tym roku Miasto Łomża. Renowację pomników Zygmunta Glogera, Jakuba Wagi oraz Stacha Konwy przeprowadzi Studio Artystyczno – Konserwatorskie z Bydgoszczy, z którym zawarta została w tej sprawie umowa. Prace mają rozpocząć się na przełomie sierpnia i września, i zakończyć do 30 listopada br. Pochłoną prawie 43 tys. zł
Gminy Grabowo, Stawiski, Jedwabne i Wizna włączone zostały na mocy Decyzji Wykonawczej Komisji Europejskiej do tzw. obszaru "czerwonego" czyli objętego ograniczeniami ze względu na ASF. Dotychczas znajdowały się w obszarze "żółtym" czyli ochronnym. Obszar zagrożenia (niebieski) obejmuje m.in. cały powiat grajewski.
Władze Łomży planują wystawienie do sprzedaży około 2/3 terenu pomiędzy ulicami Sikorskiego, Al. Legionów i Dworcową, na którym obecnie funkcjonuje dworzec autobusowy. Za środki pozyskane ze sprzedaży działek, na pozostałej części ma powstać nowe Centrum Przesiadkowo - Komunikacyjne. A wszystko w 2018 roku.
- Związek Repatriantów RP wskazał już 5-osobową rodzinę z Kazachstanu, która zamieszka w Łomży. To dwie osoby dorosłe, dwoje nastolatków oraz półroczne dziecko urodzone już na terenie Polski. Rodzina ta obecnie przebywa w Domu Polonii w Pułtusku - informuje Łukasz Czech z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miejskiego w Łomży
piątek, 18 sierpnia 2017 11:12

Praca dla referenta lub podinspektora

Pracę na stanowisku referenta lub podinspektora w Centrum Obsługi Mieszkańców - Oddział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Łomży oferuje Prezydent Miasta. Poszukiwani do zatrudnienia w ratuszu kandydaci mogą składać swoje oferty do 4 września.
Spontaniczną pomoc dla mieszkańców Pomorza dotkniętych nawałnicą, a w szczególności wsi Rytel, która najmocniej ucierpiała, organizują osoby prywatne i firmy właściwie z całego kraju. Podobnie postępują mieszkańcy Łomży i okolic, którzy zbierają i przekazują niezbędne rzeczy jak żywność, wodę, paliwo i wszystko co jest pomocne przy usuwaniu skutków nawałnicy.
piątek, 18 sierpnia 2017 07:56

Półkolonie w M-GOK w Jedwabnem [FOTO]

Od 24 lipca do 12 sierpnia 2017 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Jedwabnem instruktorki zorganizowały półkolonie dochodzące dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Jedwabne. Uczestnicy codziennie w godzinach od 10.00 do 15.00 brali udział w różnego rodzaju zajęciach plastycznych, rękodzielniczych, grach i zabawach muzyczno-ruchowych, w wyjeździe i wielu innych atrakcjach.
Gorąco, upalnie i niemal bezwietrznie rozpocznie się nadchodzący weekend. Odetchniemy nieco dopiero w niedzielę, kiedy temperatura spadnie nawet o 10 stopni. Natomiast w sobotę mogą pojawić się burze. Według synoptyków nie będzie jednak powodów do szczególnego niepokoju.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 665

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback