Lomza baner 4kolory 1000x200px
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

sobota, 25 marca 2017 23:08

Sromotna porażka ŁKS-u w Ostródzie

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Dzisiejszy mecz ŁKS-u 1926 w Ostródzie zakończył się wynikiem 4:0, a gospodarze wykazali się zabójczą skutecznością. ŁKS nie był w stanie się temu skutecznie przeciwstawić. Na szczęście dzisiejszy wynik nie wpłynął na pozycję w tabeli, ale "grupa pościgowa" niebezpiecznie się zbliżyła.
Pod hasłem "Wybierajcie więc życie abyście żyli wy i wasze potomstwo" ulicami Łomży przeszedł dziś Marsz dla zycia i rodziny. Marsz rozpoczął się Mszą św. w Kościele pw. Bożego Ciała, a zakończył podjęciem Duchowej Adopcji w Katedrze łomżyńskiej.
sobota, 25 marca 2017 06:46

Zmieniamy czas z zimowego na letni

W nocy z soboty 25 marca na niedzielę 26 marca 2017 r. przesuwamy wskazówki zegarków do przodu i będziemy spać o godzinę krócej. Wszystko związane jest ze zmianą czasu z zimowego na letni. Zegarki przestawiamy z godziny 2.00 na 3.00.
Około godz. 13.20 na wyjeździe ze Śniadowa w stronę Ostrowi Mazowieckiej doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Podróżowało nimi łącznie sześć osób. Na miejscu są służby ratunkowe i Policja, a droga jest zablokowana. Policjanci organizują już objazdy z obu stron miejsca zdarzenia.
Łomżyńscy policjanci otrzymali wczoraj sygnały od starszych mieszkańców Łomży dotyczące prób oszustw na „wnuczka, policjanta i sąsiada". Sprawcy tego typu przestępstw kilkukrotnie próbowali oszukać wczoraj seniorów i nakłonić ich do przekazania swoich oszczędności.
Łomża, połowa lutego 2017 roku, spadł śnieg, kilku młodych chłopaków zaczyna żartować, rzucać śnieżkami, popychać się nawzajem. Ktoś powie: normalne zachowanie młodych ludzi. Ktoś inny jednak wezwie Policję do "zakłócania porządku". Policja natomiast... kieruje sprawę do sądu i zdaniem rodziców "robi z igły widły". Wcześniej jednak przeprowadza akcję, jak z amerykańskiego filmu...
piątek, 24 marca 2017 09:57

Godzina dla Ziemi - Godziną dla Wisły

W najbliższą sobotę 25 marca 2017r. Miasto Łomża po raz kolejny weźmie udział w ogólnoświatowej akcji Godzina dla Ziemi WWF, wygaszając o 20:30 na jedną godzinę światła w łomżyńskim Ratuszu oraz budynkach miejskich jednostek organizacyjnych. Tegoroczna edycja, odbywająca się pod hasłem „Godzina dla Wisły", ma zwrócić uwagę na zagrożenia, które czyhają na bogactwa przyrodnicze doliny Wisły oraz jej naturalny bieg i unikatowy charakter.
Teatr Lalki i Aktora w Łomży rozpoczyna dziś realizację projektu „Pasja-zbliżenia 2017" będącego kontynuacją ubiegłorocznego objazdu. Jego misją jest dotarcie do szerokiego grona odbiorców pozbawionych dostępu do instytucji kultury. Ideą kulturotwórczą zadania jest: „sięgając po zapomnienie przybliżyć lokalnej społeczności współczesność i tradycję ludowego teatru".
czwartek, 23 marca 2017 13:57

Wnuczek znowu dzwoni w Łomży

Uwaga na wnuczka! Komenda Miejska Policji w Łomży ostrzega o fałszywym wnuczku, który dziś uaktywnił się w Łomży. Policjanci odebrali zgłoszenie o podejrzanym telefonie i od razu przekazali informację z prośbą o ostrzeżenie głównie starszych mieszkańców miasta.
czwartek, 23 marca 2017 13:57

W Łomży jak w Paryżu?

Warszawa, Paryż, Praga czy Rzym, to tylko niektóre z europejskich stolic, gdzie w sezonie letnim turyści mogą skorzystać z oferty przejażdżek odkrytym autobusem i podziwiać mijane zabytki lub krajobrazy. Radny Lech Śleszyński chciałby, aby Łomża również miała taką atrakcję. Dlatego zaproponował Prezydentowi Łomży wynajęcie takiego pojazdu.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 578

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback