jarmark wielkanocny
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nieoficjalna, ale pewna wiadomość, prosto z narady w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, dotarła do nas dosłownie kilka minut temu. Zgodnie z informacją, kandydatem PiS na prezydenta Łomży jest Mariusz Chrzanowski. Decyzja zapadła jednak pod pewnym warunkiem...
czwartek, 22 marca 2018 16:08

Z Łomży na wyspy po koronę Miss

Justyna Rogowska pochodzi z Łomży, ale od pewnego czasu mieszka w Londynie. Justyna zakwalifikowała się właśnie do półfinału konkursu Miss Polski UK&Ireland. Każdy może oddać na nią swój głos, a zatem w myśl zasady: Łomża wspiera swoich... głosujemy!
Ponad 440 tys. legalnie zatrudnionych cudzoziemców w całej Polsce opłaca składki w polskim systemie emerytalno-rentowym. Tylko w podlaskim Oddziale ZUS do końca roku 2017 takich obywateli z obcym paszportem było 6 824. W porównaniu do III kwartału ubiegłego roku liczba ta zwiększyła się o 97 osób.
Blisko 30 mln zł dodatkowego dofinansowania na budowę dróg lokalnych mogą otrzymać podlaskie samorządy w ramach pieniędzy przeznaczonych na ten cel z rządowego programu na rzecz rozwoju i konkurencyjności regionów. O dofinansowanie w ramach programu mogą starać się gminy, w tym miasta na prawach powiatu oraz powiaty.
czwartek, 22 marca 2018 13:35

Wieczorne zderzenie z łosiem

W środę wieczorem, na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Podgórzem a Wygodą, doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. To kolejne tego typu zdarzenie w tym miejscu w ostatnim czasie. Łomżyńscy policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze
Deklarację współpracy pomiędzy Miastem Łomża, operatorem systemu ŁoKeR firmą BikeU oraz firmami - partnerami Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej podpisano dziś w ratuszu. Uruchomienie systemu ŁoKeR zapowiedziano na 26 kwietnia. Do dyspozycji mieszkańców będzie 13 stacji rowerowych.
Na 650 tys. złotych oszacowane zostały straty materialne spowodowane wczorajszym pożarem w budynku przy Al. Piłsudskiego w Łomży. Pożar został zakwalifikowany jako duży, a jego gaszenie trwało prawie pięć godzin. W nocy ogień pojawił się w tym samym miejscu jeszcze raz i strażacy musieli ponownie go ugasić.
Teatr Lalki i Aktora w Łomży zachęca do głosowania na swoja kandydaturę w konkursie Podlaska Marka organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Głosowanie jest bezpłatne, dlatego każdy może udzielić swojego poparcia kandydaturze łomżyńskiego finalisty konkursu.
O godz. 10.15 w łomżyńskim ratuszu rozpocznie się konferencja prasowa poświęcona uruchomieniu w naszym mieście Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej (ŁoKeR). Zapraszamy na bezpośrednią transmisję na żywo z tego spotkania.
Do końca kwietnia trwa organizowana przez PWSIiP w Łomży zbiórka okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Potrzebne są używane okulary korekcyjne tzw. „plusy" i „minusy" oraz okulary przeciwsłoneczne. Zajmują niepotrzebne miejsce w szufladach, a mieszkańcom Tanzanii mogą uratować wzrok. Akcję łomżyńska uczelnia organizuje na prośbę brytyjskich wolontariuszy o wspaniałych sercach!
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 785

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu