Milomlyn-webbaner750x100-Wczasy mylomza
gak

gak

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Sześć ofert wpłynęło na drugi przetarg na budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 7 w Łomży. Tym razem, podobnie jak w pierwszym przetargu, unieważnionym z powodu zbyt wysokich ofert, wszystkie przekraczają założone przez Miasto środki, jednak najtańsza oferta jest stosunkowo bliska określonego przez urząd pułapu.
czwartek, 27 kwietnia 2017 13:31

[NA ŻYWO] MOTOSERCE: konferencja prasowa

Punktualnie o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej łomżyńskiego ratusza rozpocznie się konferencja prasowa poświęcona organizacji tegorocznego "MOTOSERCA". "MOTOSERCE" już w sobotę 6 maja zorganizowane zostanie na Starym Rynku, a o przygotowanych atrakcjach i celu imprezy opowiedzą organizatorzy.
Kolejną próbę przemytu środków odurzających wykryli funkcjonariusze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze. Tym razem, we środę 26 kwietnia, jeden z powracających do jednostki osadzonych próbował wnieść ukryte w butach dwa pakuneczki. Jak się okazało ich zawartość stanowił susz marihuany.
Od poniedziałku 24 kwietnia każdy kierowca ma możliwość sprawdzenia przez internet swojego konta z punktami karnymi za popełnione wykroczenia. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać, by pojawili się oszuści, którzy chcą na tej możliwości "zarobić". Specjalne ostrzeżenie wydało Ministerstwo Cyfryzacji i Komenda Główna Policji.
Czytelnik, który skontaktował się z naszą redakcją i przysłał zdjęcia dwóch uszkodzonych przystanków w Starych Sierzputach przy drodze krajowej nr 61 twierdzi, że niewiele brakowało by oderwany i niesiony wiatrem płat blachy uderzył w jego pojazd przejeżdżający obok. Sprawdziliśmy co się dzieje w tej sprawie. Nasza interwencja przyniosła nadspodziewanie szybki skutek.
czwartek, 27 kwietnia 2017 08:45

Dodatkowe utrudnienia na łomżyńskich ulicach

Zakrojone na szeroką skalę remonty miejskich ulic powodują poważne utrudnienia dla kierowców, którzy poruszają się po Łomży. Teraz niektórzy mogą natrafić na kolejne, dodatkowe utrudnienia, spowodowane mniejszymi naprawami prowadzonymi przez ekipy MPGKiM. Miejska firma poinformowała o trzech takich miejscach.
W latach 2000-2001 oraz w roku 2010 obecna radna Ewa Chludzińska prowadziła badania na temat odbioru reklamy telewizyjnej przez mieszkańców Łomży. Wyniki tych badań zebrała i postanowiła zaprezentować w swojej książce, której tytuł brzmi właśnie "Świat reklamy telewizyjnej". Już wkrótce odbędzie się spotkanie promujące książkę Ewy Chludzińskiej.
czwartek, 27 kwietnia 2017 07:09

Majówka z MOSiR w Łomży [VIDEO]

Zbliża się długi weekend, zwany majowym, choć w tym roku będzie on raczej kwietniowo-majowy. Na te dni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców Łomży długą listę atrakcji. Najpierw otwarty zostanie na nowy sezon port Łomża, a zaraz po tym szykuje się niezła zabawa na Orliku.
Dla około 70 sześciolatków z miejskich przedszkoli nr 14 i 15 zabrakło miejsca w tych placówkach. Rodzice, którzy dowiedzieli sie o tym dopiero dzisiaj rano, wzburzeni pojawili się u naczelnika Wydziału Oświaty.
środa, 26 kwietnia 2017 13:41

Kolejny mercedes przewoził kontrabandę

Niedawno łomżyńscy policjanci znaleźli w samochodzie marki mercedes blisko cztery tysiące paczek papierosów z przemytu. Wczoraj w nocy pełniący w Łomży służbę policjanci z Białegostoku zatrzymali kolejnego mercedesa przewożącego kontrabandę. Jego 34-letni kierowca usłyszał już zarzut i odpowie przed sądem.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 597

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback