jarmark wielkanocny
Administrator

Administrator

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Jesteśmy z was dumni, że podjęliście decyzję służby w polskich siłach zbrojnych. I za to wypada wam dziś podziękować. Ale także chcemy podziękować waszym rodzicom, za to, że wychowali patriotów i Polaków świadomych obowiązków wobec ojczyzny - powiedział sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Michał Dworczyk podczas przysięgi 96 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w rynku w Łomży.
Monika Bikowska, Miss Ziemi Łomżyńskiej, zwyciężczyni pierwszego w naszym regionie konkursu piękności zorganizowanego w 2015 roku, wystąpiła w najnowszym teledysku discopolowej grupy Boys. Klip z Moniką już można oglądać w serwisie Youtube!
Dziś kolejny mecz przed naszymi piłkarzami o ligowe punkty. Po środowym zwycięstwie z Ursusem w Warszawie, tym razem białoczerwoni zmierzą się na własnym stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży z Huraganem Wołomin. Początek naszej transmisji o godz. 17.00.
niedziela, 16 kwietnia 2017 11:47

Ostrzeżenie przed przymrozkami

Pogoda w czasie Świąt Wielkanocnych nas nie rozpieszcza. Po porannych opadach śniegu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed przymrozkami, które wystąpią dziś w wieczorem i w nocy. 
28-letnia Małgorzata Sienkiewicz ze wsi Uśnik Kolonia (gm. Śniadowo) wystąpi w pilotażowym odcinku 4. edycji "Rolnik szuka żony". W programie, który zostanie wyemitowany już jutro wieczorem w TVP1 zostaną przedstawione sylwetki dziesięciorga nowych rolników i dwóch rolniczek wybranych spośród setek zgłoszeń.
Masz ponad 50 lat? Jesteś niepełnosprawny? A może prowadzisz przedsiębiorstwo wysokiego wzrostu? Jeśli tak koniecznie przyjdź 28 lutego o godzinie 10.00 do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich znajdującego się na ul. Marii Skłodowskiej – Curie 1 na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania funduszy europejskich na rozwój przedsiębiorstw. 
Time for Kid’s to Ogólnopolski Turniej Tańca, który odbył się 18 lutego w Czarnej Białostockiej. Na parkiecie spotkali się tancerze z całej Polski, by rywalizować w stylach hip hop i break dance. Impreza taneczna organizowana przez Dom Kultury po raz drugi skupiła wokół siebie ok 200 tancerzy. 
Ponad 200 urządzeń wykorzystywanych przez MPEC w Łomży jest pod stałą opieką Urząd Dozoru Technicznego. Codziennie ten zespół elementów nadzoruje i obsługuje kadra techniczna spółki, z której 76 osób posiada specjalne uprawnienia eksploatacyjne, a 26 dysponuje uprawnieniami na dozorowanie zgodnie z ustawą o Prawie energetycznym. Według Radosława Żegalskiego prezesa spółki odpowiedzialność i zagrożenia jakie ciążą na pracownikach wymagają wysokich kwalifikacji technicznych i odpowiedniego wynagrodzenia.
Z niewielkiej podłomżyńskiej miejscowości w 10 lutego 1940 roku władze sowieckie wywiozły na wschód ZSRR około 150 osób. Część z nich pozostała na zawsze w dalekiej Syberii, tylko nielicznym udało się wrócić do rodzinnego Podgórza.  W miejscu,  gdzie 77 lat temu NKWD-ziści przy strasznym mrozie spędzili 30 rodzin, i gdzie „rozpoczęła się gehenna przymusowej wywózki” został odsłonięty dziś Pomnik Pamięci Ofiar Sybiru.
- We właściwym momencie zawarliśmy kilkuletnie umowy na dostawę węgla. Obecne ceny węgla są o ponad 30 % wyższe. Wynegocjowaliśmy niższe stawki za transport węgla koleją w kontrakcie kilkuletnim. Zakupiliśmy w najniższym cenowo momencie uprawnienia do emisji CO2  – m.in. te działania wymienia w specjalnym komunikacie Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży, który w grudniu tego roku wypłacił swoim pracownikom premię uznaniową.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 5

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu