dom lomza
Region
środa, 19 grudnia 2018 11:15

MPK zawiesza niektóre kursy

Napisał mylomza
Jak wynika z komunikatu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży, wcześniejsze pismo o zmianach w rozkładach jazdy autobusów spotkało się z brakiem zainteresowania władz gminnych, sołtysów oraz mieszkańców poszczególnych miejscowości. Oznacza to, że od 1 stycznia 2019 roku MPK zawiesza i skraca niektóre kursy.
środa, 19 grudnia 2018 09:35

[LIVE] II Sesja Rady Powiatu Łomżyńskiego

Napisał mylomza
19 grudnia o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego rozpoczną się obrady II sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.
środa, 19 grudnia 2018 07:11

Wigilia w zakładzie karnym [FOTO]

Napisał mylomza
Osadzeni Zakładu Karnego w Czerwonym Borze spotkali się z rodzinami w ramach dodatkowego, świątecznego widzenia. Atmosferę więziennej wigilii zbudowały śpiewane na żywo kolędy, choinka i tradycyjne dzielenie się opłatkiem.
wtorek, 18 grudnia 2018 18:08

Wielka cysterna z gazem osunęła się do rowu [FOTO]

Napisane przez mano
Cztery zastępy straży pożarnej zadysponowano do zdarzania w Podgórzu. 40-tonowa cysterna z gazem LPG osunęła się tam do rowu.
Krzysztof jest stałym bywalcem Imprez w Nowogrodzie, mimo że od dziecka porusza się na wózku. - Marzę o nowym wózku inwalidzkim, który pozwoliłby mi łatwiej się poruszać bez pomocy innych osób. (...) Chciałbym również dokończyć kurs na prawo jazdy, oraz móc dostosować auto do moich potrzeb - informuje Krzysiek. Celem jest zebranie 30 tys. złotych.
poniedziałek, 17 grudnia 2018 17:33

„Amerykański żołnierz” chciał oszukać grajewiankę

Napisane przez mano/KPP Grajewo
Oszust podający się za amerykańskiego żołnierza szuka naiwnych Polek. Najpierw udawał uczucie, a potem prosił o pieniądze. Do próby oszustwa w taki sposób doszło na terenie powiatu grajewskiego. Rezolutna 41-latka nie dała się jednak oszukać i od razu zgłosiła sprawę na policję.
poniedziałek, 17 grudnia 2018 15:30

Komendant Wojewódzki Policji przekroczył uprawnienia?

Napisał mylomza
Posłanka Bożena Kamińska (PO) złożyła zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez komendanta podlaskiej policji Daniela Kołnierowicza, który w lokalnym radiu proponował konkurs na najlepszy anonim o Kamińskiej - informuje TVN24. Pod zawiadomieniem podpisali się podlascy posłowie: Robert Tyszkiewicz i Tomasz Cimoszewicz.
poniedziałek, 17 grudnia 2018 11:50

Dzień Świąteczny w Nowogrodzie [FOTO]

Napisał mylomza
Dzień Świąteczny w gminie Nowogród został zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej oddział w Nowogrodzie. Po wspólnej modlitwie, wszyscy udali się do hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych, gdzie oprócz świątecznych życzeń i łamania się opłatkiem, zgromadzeni mogli obejrzeć bogatą część artystyczną w wykonaniu dzieci i młodzieży.
poniedziałek, 17 grudnia 2018 08:20

Spał za kierownicą na środku drogi...

Napisał mylomza
Wczoraj Policja otrzymała informację, że na środku drogi, za kierownicą uruchomionego pojazdu śpi mężczyzna. Gdy zgłaszający wyciągnął kluczyki ze stacyjki, nietrzeźwy kierowca próbował uciekać. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariusza i trafił do policyjnego aresztu. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Do akcji doszło pomiędzy Mikutami a Chrzanowem w gminie Przytuły.  
niedziela, 16 grudnia 2018 15:11

Wypadek na DK61. Dwie ofiary śmiertelne [VIDEO i FOTO]

Napisał mylomza
Na drodze krajowej nr 61, na wysokości miejscowości Świdry-Dobrzyce doszło do zderzenia samochodu osobowego z TIR-em. W wyniku wypadku poniosły śmierć dwie osoby: kobieta i mężczyzna w wieku ok. 60 lat. Droga jest zablokowana.
piątek, 14 grudnia 2018 14:34

Zarząd województwa podzielił obowiązki [FOTO]

Napisane przez mylomza/UMWP
Wicemarszałek Marek Olbryś będzie odpowiedzialny m.in. za ochronę środowiska i departament infrastruktury i transportu - informuje Urząd Marszałkowski. Po podpisaniu dokumentów z tekstem ślubowania, zarząd województwa podzielił się kompetencjami.
piątek, 14 grudnia 2018 12:16

Straż Graniczna odzyskała BMW 750 [FOTO]

Napisał mylomza
Po poniedziałkowym zatrzymaniu BMW 330E, przyszedł czas na jeszcze droższe BMW 750. To kolejne auto tej marki odzyskane w ostatnim czasie przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, w którym stwierdzono ingerencję w pole numerowe VIN. Szacunkowa wartość pojazdu z 2015 roku wynosi 320 tys. złotych.
piątek, 14 grudnia 2018 07:21

Pijany kierowca wpadł w Bronowie

Napisał mylomza
Policjanci zatrzymali mężczyznę wczoraj po godz. 16:00 w miejscowości Bronowo. 59-latek miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. To jeden z trzech nietrzeźwych kierowców zatrzymanych na drogach województwa w ciągu minionej doby.
piątek, 14 grudnia 2018 07:11

Cudzoziemcy opuszczają województwo podlaskie

Napisane przez mylomza/ZUS
Jeszcze miesiąc temu obywateli innych państw zgłoszonych w białostockim oddziale ZUS było ponad 10 tys. W ciągu jednego miesiąca liczba ta zmalała o 121 osób. Podlaskie opuściło w ostatnim czasie 264 ubezpieczonych obywateli Ukrainy, których w dalszym ciągu zarejestrowanych na terenie województwa jest ponad 4 tysiące.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 180

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu