rekrutacja 2017
sobota, 07 stycznia 2017 09:43

Były Komendant Miejski Policji w Łomży ukarany za konfetti

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Były Komendant Miejski Policji w Łomży ukarany za konfetti fot. Archiwum MyLomza.pl
Były Komendant Miejski Policji w Łomży mł. insp. Jacek Adamski jest jednym z dwóch oficerów ukaranych za wydanie polecenia cięcia kartek papieru oraz rozrzucenia ich ze śmigłowca podczas obchodów Święta Niepodległości, które uświetnił swoją obecnością wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński.

my lomza

Jak podał portal tvn24.pl, Zakończyło się postępowanie wyjaśniające dotyczące wydarzeń z 11 listopada zeszłego roku. Według portalu ukaranych zostanie dwóch wysokich rangą oficerów podlaskiej policji: naczelnik wydziału prewencji oraz dowódca oddziałów prewencji. Drugim z oficerów jest mł. insp. Jacek Adamski, były Komendant Miejski Policji w Łomży, który stanowisko to objął w sierpniu 2016 roku po odwołaniu z łomżyńskiej komendy.

- Karą będzie rozmowa dyscyplinarna, której ślad zostanie w aktach osobowych. W praktyce oznacza, że tak ukarany oficer przez rok nie może awansować, nie będzie mógł dostawać również premii - podaje tvn24.pl.

Kulisy obchodów Święta Niepodległości, które odbyły się w Augustowie ujawnił portal tvn24.pl. Ich najważniejszym gościem był nadzorujący policję wiceminister Jarosław Zieliński. W kulminacyjnym momencie uroczystości policjant (właśnie ukarany naczelnik) z helikoptera Straży Granicznej rozrzucił konfetti. Wcześniej wydał polecenie, aby funkcjonariusze cięli ryzy papieru na na drobne części. Czynności wyjaśniające w tej sprawie zlecił Komendant Główny Policji.

50 komentarzy

  • Odpowiedz adolf sobota, 07 stycznia 2017 09:58 Umieszczone przez: adolf

    A kto zapłaci za to konfetti? Proponuję obydwu panom w nagrodę zabrać emerytury!

  • Odpowiedz śmieszne myśli sobota, 07 stycznia 2017 10:16 Umieszczone przez: śmieszne myśli

    A ja proponuje ludziom, którzy nie mają nic do powiedzenia się nie odzywać, no chyba, że myślą, że są śmieszni to pośmiejmy się z nich:):)

  • Odpowiedz antykod sobota, 07 stycznia 2017 10:51 Umieszczone przez: antykod

    Super inicjatywa z tym konfetti,poza obserwacją M.N. pokazali że też są patriotami i co jeszcze dostojniej "ubarwniło"Nasze piękne Polskie święto.Powinni dostać pochwałę za kreatywność i dbałość o dobry wizerunek policji kiedyś milicji zdeptany przez lata komuny,takie "akcję"zbliżają policję do zwykłych Polaków!
    Chyba jakimś lewakom się nie spodobało,gdyby to było niemieckie święto lub parada miłości pewnie by nie było problemu ...?
    Brawo Policja .
    PS.Jeżeli bezprawie staję się prawem ,Naszym obowiązkiem jest opór!
    Policja z Polakami nie antypolskimi lewakami!

  • Odpowiedz tyson sobota, 07 stycznia 2017 11:03 Umieszczone przez: tyson

    Tvn-niemiecka stacja i wszystko jasne!

  • Odpowiedz lomzyniak sobota, 07 stycznia 2017 11:08 Umieszczone przez: lomzyniak

    A moze na stale oddelegowac tych panow do robienia konfetti

  • Odpowiedz xwsdwy sobota, 07 stycznia 2017 11:11 Umieszczone przez: xwsdwy

    Panie Jacku, Pan się nie boi.... ;)

  • Odpowiedz pionek sobota, 07 stycznia 2017 11:15 Umieszczone przez: pionek

    Re:lomzyniak:
    Lewaków oddelegować do ich panów w Niemczech!
    Brawo Policjanci,ludzie są z Wami!

  • Odpowiedz ŁOMŻA sobota, 07 stycznia 2017 12:27 Umieszczone przez: ŁOMŻA

    JAK TAKI MĄDRY TO SAM MÓGŁ SIEDZIEĆ PARĘ DNI I CIĄĆ TE KARTKI SZKODA SŁÓW WIELKI POLICJANT

  • Odpowiedz ŁOMŻA sobota, 07 stycznia 2017 12:28 Umieszczone przez: ŁOMŻA

    W DODATKU NIE W GODZINACH PRACY TYLKO PO W DOMU

  • Odpowiedz jop sobota, 07 stycznia 2017 12:33 Umieszczone przez: jop

    Kibice LKSu pamiętają. ACAB :). Kariery nie będzie.

  • Odpowiedz Biały Kruk sobota, 07 stycznia 2017 12:58 Umieszczone przez: Biały Kruk

    Tak świętują służbę u nowych panów. Jak Kameleony. Już nie wiedzą jak się przypodobać. Co władza to zmiana barw. Niech następnym razem puszczą baloniki w barwach narodowych. Wstyd i żenada.

  • Odpowiedz Czesiuk sobota, 07 stycznia 2017 15:54 Umieszczone przez: Czesiuk

    Co robi policja w Białymstoku? Sliedzi.

  • Odpowiedz gregor sobota, 07 stycznia 2017 16:25 Umieszczone przez: gregor

    Brawo Policja,piękny gest!
    A niemieckie tvn i antypolscy lewacy do budy!!!

  • Odpowiedz Fazi sobota, 07 stycznia 2017 17:59 Umieszczone przez: Fazi

    Przeczytałem, że za konfidentti :D

  • Odpowiedz ............ sobota, 07 stycznia 2017 18:15 Umieszczone przez: ............

    @ Biały Kruk

    jakbyś pamiętał czasy PRL to byś wiedział coś na temat "konfetti" czytam "bibuły" jaką naród władzę obsypywał z uwielbieniem

    "konfetti" taki "ZNAK CZASU"

  • Odpowiedz ............... sobota, 07 stycznia 2017 18:21 Umieszczone przez: ...............

    niewdzięcznicy
    równie dobrze zamiast ryzy bibuły biurokratycznej mogliby pokroić rolki z bibułą toaletową ...


    ... wszak bez tej biurokracja przy dupników nie jest zdolna do dalszych czynności ustawowych

  • Odpowiedz ktoś inny. sobota, 07 stycznia 2017 19:23 Umieszczone przez: ktoś inny.

    Po 2 lub 3 miesiącach Komendant Wojewódzki anuluje karę i po wszystkim. Niema czym się fascynować.

  • Odpowiedz ............... sobota, 07 stycznia 2017 19:30 Umieszczone przez: ...............

    @ Fazi

    no dobre ;) taka niby "tabula rasa" a jak bardzo wymowna czytam czytelna hahaha

  • Odpowiedz anuluje karę - rozgrzesza nakłada pokutę i wyznacza zadośćuczynienie ;) sobota, 07 stycznia 2017 19:36 Umieszczone przez: anuluje karę - rozgrzesza nakłada pokutę i wyznacza zadośćuczynienie ;)

    @ ktoś inny.

    "Po 2 lub 3 miesiącach Komendant Wojewódzki anuluje karę i po wszystkim." buhaha "po wszystkim." hhahahahhhhahha


    to dopiero na dobry początek ;) itp itd

  • Odpowiedz przecz z PiSobolszewizmem sobota, 07 stycznia 2017 19:58 Umieszczone przez: przecz z PiSobolszewizmem

    po czym poznać totalitarną-despotyczną władzę..?, m. in. po tym, że podległe służby używane są do celów ideologicznych, propagandowo-politycznych

  • Odpowiedz nie dajcie się zwieść pozornym działaniom sobota, 07 stycznia 2017 20:08 Umieszczone przez: nie dajcie się zwieść pozornym działaniom

    ukarano najlżej jak to tylko możliwe typowe kozły ofiarne, bo główni sprawcy nadużycia pozostali bezkarni, a jest nim np. Zielina, na którego cześć tak naprawdę była ta impreza...bawią się jak w PRL-u, powtórka kultu jednostki i demonstracji jedynie słusznej ideologii

  • Odpowiedz .......... sobota, 07 stycznia 2017 20:15 Umieszczone przez: ..........

    @ przecz z PiSobolszewizmem

    "i jeszcze" "do klęczenia" na baczność przy "grobie pańskim" jak kapelan będzie rozprowadzał wartę honorową ...


    ... by prawda jak wyjdzie na jaw zmartwychwstała nadal wisiała na krzyżu na wieki wieków amen ...


    ... bo to jej "jedynie słuszne" "jedynie godne" miejsce ...


    ... z punktu widzenia Hierarchów totalitarnie dominujących w hierarchii (potrzeb) wartości

  • Odpowiedz qasa sobota, 07 stycznia 2017 20:51 Umieszczone przez: qasa

    i lux

  • Odpowiedz PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej sobota, 07 stycznia 2017 21:44 Umieszczone przez: PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej

    @ qasa

    lux Lux Veri/tatis - tatusia "moherowych mundurowych"

    Fundacja Lux Veritatis
    Działalność statutowa Fundacji dba o interesy Kościoła KatolickiEGO w głoszeniu "Dobrej Nowiny" w tym "Trzech Króli" w szczególności poprzez:

    propagację ;) zasad moralnych opartych na Dekalogu w środkach Wyższej Kultury Medialnej i społecznej komunikacji,

    u krzewienie w społeczeństwie kultury polskiej związanej z "chrześcijaństwem"(wszyscy wiemy czym to ich "chrześcijaństwo" pachnie) "i jeszcze" ;)
    integrowanie środowisk naukowych, twórczych i dziennikarskich w duchu (nie (;świętym) tychże ich wartości "chrześcijańskich". np.reprezentowanych na liturgii rocznicowej przez ks.Michalika który rodziców ofiar ks.pedofilii obarczył odpowiedzialnością za molestowanie ks.dobrodziejów

    "i jeszcze" na tymże rocznicowym zjeździe radioaktywnej wiary radio ma ryj ców promieniował asymilacją z aparatczykami PRL'owskim zdolnymi do dawania fałszywego świadectwa przeciw prawdzie tak samo jak on sam broniących np. wizerunku medialnego CNOTY ks.pedofilów MORALNEJ siły przewodniej narodu CYNICZNIE umacniającej własne status quo z NADZIEJĄ używających służb mundurowych podległych ks.kapelanom stawiającym na baczność to ich parafialne PAŃSTWO w PAŃSTWIE świeckim ...


    ... "Bogu na Chwałę ... " ofiarom ks.pedofilii na "Ratunek"

  • Odpowiedz Torba sobota, 07 stycznia 2017 21:50 Umieszczone przez: Torba

    Dobra - wydumali konfetti na czesc i chwałę ministrowi. Ale nie trzeba bylo zatrudniac do cięcia papieru chociażby mlodych policjantów. Oni tez na początek maja jakies swoje obowiązki których muszą dopełnić. A taka instytucja z wielomilionowym budżetem takie papierki mogłaby sobie zakupić i tyle, a policjanci do policyjnej roboty. Ot cala kwit esencja zamarachy.

  • Odpowiedz fluk sobota, 07 stycznia 2017 21:55 Umieszczone przez: fluk

    powinni go wyp..lić z policji.co to jest?konfetti ze śmigłowca bo wiceminister?jak za komuny kur.a!dobrze że trawy nie malują na zielono

  • Odpowiedz ............. sobota, 07 stycznia 2017 22:09 Umieszczone przez: .............

    @ Torba

    "Ot cala kwit esencja zamarachy." ???????? a śmigłowcem straży granicznej "aktimelek" sam poleciał ?

  • Odpowiedz PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej sobota, 07 stycznia 2017 22:18 Umieszczone przez: PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej

    @ fluk

    jakby na to nie patrzeć "PaT"-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej

  • Odpowiedz K sobota, 07 stycznia 2017 23:47 Umieszczone przez: K

    Bawią się za nasze skurw...

    Jeden dostał po dupie. Szkoda, że tego wieśniaka z Suwałk nie można jeszcze ukarać

  • Odpowiedz TSA niedziela, 08 stycznia 2017 00:49 Umieszczone przez: TSA

    mozna zrobić konfeti z ulotek na klatkach schodow. kolorowe i
    afera smieciowa tańsza

  • Odpowiedz dedefe niedziela, 08 stycznia 2017 00:51 Umieszczone przez: dedefe

    Oj lewusy ubeki przecież wy za komuny nie takie przekręty robiliście tyle że nie dla dobra narodu lecz Rosji sowieckej!
    A teraz Was patriotyzm w oczęta kole!

  • Odpowiedz Paweł niedziela, 08 stycznia 2017 02:27 Umieszczone przez: Paweł

    pytanie jest zasadnicze. Czy ten oficer policji tym czynem się zbłaźnił czy błaznem już wcześniej był?

  • Odpowiedz Fan niedziela, 08 stycznia 2017 09:13 Umieszczone przez: Fan

    Ten człowiek zrobił dużooooo dobrego i tego nikt nie pamięta

  • Odpowiedz DGTK niedziela, 08 stycznia 2017 09:32 Umieszczone przez: DGTK

    Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka. Kazał karać kibiców za każdą głupotę, żeby awansować, teraz zostanie ukarany za konfetti - cieszy mnie to niezmiernie.

  • Odpowiedz powrót PRL niedziela, 08 stycznia 2017 10:26 Umieszczone przez: powrót PRL

    włos mu z głowy nie spadnie, to kara pozorna, pod publikę, oficjalnie premii nie dostanie, ale w jakiś inny sposób mu to wynagrodzą, zostanie otoczony specjaną, Zielińską, troską

  • Odpowiedz Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble niedziela, 08 stycznia 2017 10:57 Umieszczone przez: Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble

    PRL ...

    jak już coś to PRL+

  • Odpowiedz RAMZES Z KOLNA niedziela, 08 stycznia 2017 11:10 Umieszczone przez: RAMZES Z KOLNA

    Do FAN a co on takiego zrobil dobrego ty chyba jakis jego poplecznik jesteś bo nie może być inaczej

  • Odpowiedz Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble niedziela, 08 stycznia 2017 11:43 Umieszczone przez: Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble

    @ PRL

    i tak oto LUD (Boży) zatoczył błędne koło Historii Kościoła z feudalnego gówna powracając w korporacyjne gówno plus ...


    tak samo jak w średniowieczu z NADZIEJĄ Ludowi pędzone by dominującej sitwie "HONOROWYCH OBYWATELI" żyło się lepiej

    Bogu na "Chwałę" a Ludziom na "Ratunek"

  • Odpowiedz Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble niedziela, 08 stycznia 2017 11:57 Umieszczone przez: Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble

    @ R A M Z E S Z KOLNA

    w K o ś ciele/Społeczeństwie p a r a f i a l n EGO Państwa w P a ń s t w i e Świec.Kim

    z którego pochodzi ta H i e r a r c h i a czytam S z a r ż a
    p o d l e g ł o ś c i służbowej jak komu pasuje m i ł o ś c i
    b l i ź n i Ego swego dla
    s i e b i e samEgo

    obowiązują PODWÓJNE s t a n d a r d y


    więc to DOBRO i ta DOBRA R O B O T A od tych s t a n d a r d ó w zależy - zależy jak na to dobro i na tą robotę patrzeć

  • Odpowiedz PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej niedziela, 08 stycznia 2017 11:59 Umieszczone przez: PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej "aktimelków"

    @ RAMZES Z KOLNA

    jakby na to nie patrzeć "PaT"-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej

  • Odpowiedz poprawcie mnie jak się mylę (JPII) skoro sam papież zachęcał was by go poprawiać macie też moralne prawo i obowiązek poprawiać Biskupów i Kapelanów przy nim wykształconych niedziela, 08 stycznia 2017 12:10 Umieszczone przez: poprawcie mnie jak się mylę (JPII) skoro sam papież zachęcał was by go poprawiać macie też moralne prawo i obowiązek poprawiać Biskupów i Kapelanów przy nim wykształconych

    actimelków*

  • Odpowiedz Lomzyniaczek niedziela, 08 stycznia 2017 12:27 Umieszczone przez: Lomzyniaczek

    Szkoda ze policja robi z siebie błazna , taka poważna instytucja

  • Odpowiedz Niezadowolony niedziela, 08 stycznia 2017 12:30 Umieszczone przez: Niezadowolony

    Pitbulla pieski sie naogladaly i za wycinanie sie zabrały ......

  • Odpowiedz PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej niedziela, 08 stycznia 2017 12:33 Umieszczone przez: PaT-o logia całkowity brak trzeźwości duchow[n]ej "actimelków"

    @ Lomzyniaczek

    to nie policja robi z siebie błazna tylko jej arcy "pasterze" robią sobie policję+

    przy okazji ofiary ks.pedofilii robiąc w osoby z zaburzeniami ... chorych psychicznie

  • Odpowiedz Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble niedziela, 08 stycznia 2017 12:49 Umieszczone przez: Rerum Novarum czytam Relum Srelum świątobliwe ble ble ble

    @ Niezadowolony

    dron grupy pokutniczej nadzieja tego kubła konfidentti by nie podźwigną stąd stalowy ptak ze straż org.anicznej patrolującej akcje poszukiwawcze "dzieci utraconych" w światopoglądowej mielonce krwi i kości wsiąkniętych w leśną grzybnię terenów "obławy augustowskiej"

  • Odpowiedz imeil niedziela, 08 stycznia 2017 13:30 Umieszczone przez: imeil

    "Ujada sztab lewackich szmat i wściekle wrzeszczy swołocz ubecką"
    A Polacy robią swoje.Brawo Policja!
    Policja z Polakami nie antypolskimi lewakami!!!

  • Odpowiedz ............ niedziela, 08 stycznia 2017 13:59 Umieszczone przez: ............

    @ imeil

    to raczej ujada religijne ścierwo praworządności dziedziczone po Ojcu Św.świńskiej Inkwizycji

  • Odpowiedz veto niedziela, 08 stycznia 2017 14:08 Umieszczone przez: veto

    mylomza jak zwykle na czasie i obiektywne.
    Interesuje was były komendant, a o obecnym prezydencie nic się tu nie dowiemy.
    O aferze SMSowej ani razu nie wspomnieli i innych niewygodnych rzeczach...

  • Odpowiedz jarte niedziela, 08 stycznia 2017 14:22 Umieszczone przez: jarte

    Dobrego?Ten ktos to wstyd dla łomzy

  • Odpowiedz Ciekawskaa36 sobota, 20 maja 2017 16:20 Umieszczone przez: Ciekawskaa36

    Mam 18 lat, nazywam sie Joasia trafilam na to forum calkiem przypadkowo ale chyba zostane tu na dluzej