poniedziałek, 09 stycznia 2017 14:08

Łomżyńscy strażacy uczestniczą w gaszeniu dużego pożaru

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Łomżyńscy strażacy uczestniczą w gaszeniu dużego pożaru fot. www.zambrow.org
Strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Łomży uczestniczą w akcji gaszenia dużego pożaru jednej z hal przemysłowych zakładu utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego w miejscowości Górskie Ponikły Stok. Pożar trwa już dwie godziny, a walczy z nim 18 zastępów Straży Pożarnej.
techmatix2

Około godz. 11.00 wybuchł p[ożar w jednej z z hal przemysłowych zakładu utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego w miejscowości Górskie Ponikły Stok w gminie Rutki. Do pomocy w akcji gaszenia pożaru wezwani zostali między innymi strażacy z Łomży. Oprócz nich na miejscu są też strażacy z Zambrowa, Białegostoku, Wysokiego Mazowieckiego, Kołak Kościelnych, Rutek, Wizny, Zawad i Kobylina-Borzym - łącznie aż 18 zastępów.

Jak podaje portal www.zambrow.org, nie ma żadnych ofiar, tylko jedna osoba z poparzeniami ręki została przewieziona do szpitala. Nie są też jeszcze znane przyczyny pożaru. Wiadomo natomiast, że w pomieszczeniach mógł być przechowywany olej.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu