vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 10 stycznia 2017 11:38

Wygonił gości z domu na mróz

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
O wyjątkowo nieprzyjemnym (choć to zbyt łagodne określenie) zdarzeiu poinformowali policjanci, którzy zostali poproszeni o pomoc przez młodych rodziców z 14-miesięcznym dzieckiem, którzy przyjechali do znajomego w odwiedziny i zostali przez niego wypędzeni z domu na mróz.

W minioną sobotę późnym wieczorem dyżurny wysokomazowieckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o pomoc od 21-letniej kobiety. Twierdziła ona, że wraz z 14-miesięcznym synem stoi na mrozie przy jednej z ulic w Wysokiem Mazowieckiem i nie ma gdzie się podziać.

We wskazany rejon zostali natychmiast skierowani policjanci. Na miejscu ustalili, że 21-latka przyjechała wraz ze swoim 23-letnim partnerem i 14-miesięcznym synem z województwa mazowieckiego. W Wysokiem Mazowieckiem znajomy, który ich zaprosił miał pomóc im w znalezieniu mieszkania i pracy. W trakcie wizyty gospodarz wypędził ich z domu na mróz, odmawiając pomocy. Wyziębnięta i zrozpaczona kobieta prosiła o pomoc policjantów.

Ze względu na bardzo silny mróz, wysokomazowieccy funkcjonariusze przywieźli całą trojkę do komendy Policji, udzielili pomocy, a następnie umieścili w Domu Opieki Społecznej.

25 komentarzy

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 11:46 Umieszczone przez: SDS+

    nie było dla nich miejsca (w gospodzie) w plebanii ?

  • Odpowiedz Paweł wtorek, 10 stycznia 2017 12:14 Umieszczone przez: Paweł

    popatrzcie jak w naszym kraju funkcjonuje pomoc takim ludziom. Gdyby nie interwencja policji nikt by się tymi ludżmi nie zajął na bank. Poza tym charakterystyczna postawa polskiego katolika który młoda matkę z dzieckiem 14 miesięcy wyrzuca na bruk . Ludzie koszmar.

  • Odpowiedz Paweł wtorek, 10 stycznia 2017 12:16 Umieszczone przez: Paweł

    500+ tez do nich nie dotarło a to takim ludziom jest ono najbardziej potrzebne - no bo pani premier skłamała i zamiast na każde dziecko jak obiecała wyparła się swoich słów ,wymyśliła sobie ,ze tylko na drugi i kolejne.

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 12:27 Umieszczone przez: SDS+

    @ Paweł

    Pasterze śpiewają bydlęta/owieczki klękają cuda cuda ogłaszają ... Chrystus się rodzi was oswobodzi (z ironią) i tak już ponad 1000lat śpiewają upadlając kolejne pokolenie tumanione edukacją/indoktrynacją arcykapłańskiej nauki wiary w Boże życie dopiero po śmierci

  • Odpowiedz AdamBlackHorse wtorek, 10 stycznia 2017 12:27 Umieszczone przez: AdamBlackHorse

    imigranci ?

  • Odpowiedz ....+ wtorek, 10 stycznia 2017 12:44 Umieszczone przez: ....+

    @ AdamBlackHorse

    z Afryki z okolic Betlejem :) jakie to C U R V a(wł)ważne że to "obcy"

  • Odpowiedz veto wtorek, 10 stycznia 2017 12:58 Umieszczone przez: veto

    I to jest wiadomość, a nie jakieś SMSy prezydenta.
    Brawo mylomza mywysokie.

  • Odpowiedz tyson wtorek, 10 stycznia 2017 13:13 Umieszczone przez: tyson

    Lewaki plujące na katoli i rząd PiS chyba zapominają że katole szanują bliźniego to raz ,pewnie był to jakiś niedojebany lewak z kod .Dwa gdyby nie 500 plus dzieci nadal w Polsce by głosowały.
    Ścierwa lewackie te same,które przez lata miały Polskie rodziny gdzieś,które uważają że ubekom się należy kasa a dzieciom nie,dziś mają czelność krytykować program PiS!
    W oczy mi to powiedz jak plujesz na polskie rodziny gnido!

  • Odpowiedz real wtorek, 10 stycznia 2017 13:49 Umieszczone przez: real

    No Tyson, okazało się jaki z ciebie prawdziwy katolik i prawy człowiek. Możesz mieć inne poglądy, ale pilnuj, żeby przy ich ogłaszaniu słoma ci z butów nie wypadała.

  • Odpowiedz Paweł wtorek, 10 stycznia 2017 14:22 Umieszczone przez: Paweł

    no już widze jak taki Tyson polski katolik prawicowy przygarnia tych ludzi i niesie im pomoc.

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 14:25 Umieszczone przez: SDS+

    @ Paweł

    on będzie pomagał (oddać krew z Jezusem) jak Hosser w Rwandzie

  • Odpowiedz Trete wtorek, 10 stycznia 2017 16:00 Umieszczone przez: Trete

    Tyson ale z Ciebie lewacki pajac i łeb a tak na marginesie to policja między innymi jest poto żeby służyć obywatelom za to maja płacone i to jest ich zasranym obowiązkiem

  • Odpowiedz Popek wtorek, 10 stycznia 2017 16:04 Umieszczone przez: Popek

    Tyson za robotę sie weź bo widzę ze sam czekasz na jałmużnę pamiętaj tylko nierobie wiejski żeby tobie dać 500zl. To komuś musza zabrać 700zl.

  • Odpowiedz redisbed wtorek, 10 stycznia 2017 17:05 Umieszczone przez: redisbed

    Lewaczki czy nie lepiej Wam będzie w tej świeckiej zboczonej,jaśnie oświeconej Francji bądź Szfabii?
    Jest Was garstka w tym kraju a ujadacie za milion ,was nikt nie popiera,co ciekawe większość ma was za totalnych idiotów.
    Red is Bed!

  • Odpowiedz sten wtorek, 10 stycznia 2017 17:14 Umieszczone przez: sten

    Resortowe dzieci ,żywiące się krzywdą ludzką,drobne cwaniaczki i dorobkiewicze skowyczą bo koryto się skończyło!
    Skowyczą bo ludzie zamiast tyrać u nich za 800 zł.mogą godnie wychowywać dzieci!
    Skowyczą bo Polskie dzieci w końcu stać na buty,spodnie,wczasy..te biedniejsze mają w końcu co jeść!
    Skowyczą bo ubóstwo wśród dzieci spadło prawie do zera!
    Dane są takie że Polakom Normalnym Polakom ciężko pracującym żyje się lepiej a nie tylko kolesiom!
    Jak wspominał poprzednik jest Was garstka,przez lata eksploatowaliście Polskę,doprowadzaliście do powolnej eksterminacji Dumny Naród Polski i w końcu POLACY powiedzieli STOP !

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 17:18 Umieszczone przez: SDS+

    @ redisbed

    jak chcesz zobaczyć prawdziwego lewaka to popatrz np. na Biskupa Stefanka przed sobą poganiającego Chrystusa "Króla" jak niewolnika przykutego do łańcucha wspomożenia arcy kapłańskiego interesu swego niezłomnego pan upadłego jak sam diabeł

  • Odpowiedz adresat wtorek, 10 stycznia 2017 17:22 Umieszczone przez: adresat

    Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tym lewactwem plującym na Polskę i Polskich Katolików?
    Udają ateistów ale tylko krzyż im przeszkadza,poplujcie sobie czasem na inne religię....boicie się tchórze bo wiecie że katol wam łba nie utnie!

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 17:30 Umieszczone przez: SDS+

    @ sten

    Resortowe dzieci Ojców przydupników E p i s k o p a t u ...

    i pamiętnej (by nie dawać fałszywego świadectwa przeciw prawdzie) żeby się nawracać ku (prawdzie) cywilizacji życia z dala od wertykalnego systemu wartości który Kościół/Społeczeństwo czyni PIRAMIDĄ("faraońską")SPOŁECZNĄ "DOMU NIEWOLI"(zob.wstęp do Dekalogu)w ścisłym znaczeniu (J.8,...-44)"DOMU OJCA" o jakim JPII w drodze swój "sąd ostateczny"

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 17:33 Umieszczone przez: SDS+

    a na które religie proponujesz ?

  • Odpowiedz SDS+ wtorek, 10 stycznia 2017 17:45 Umieszczone przez: SDS+

    @ sten
    errata

    i pamiętnej (by nie dawać fałszywego świadectwa przeciw prawdzie) żeby się nawracać ku (prawdzie) cywilizacji życia z dala od wertykalnego systemu wartości który Kościół/Społeczeństwo czyni PIRAMIDĄ("faraońską")SPOŁECZNĄ "DOMU NIEWOLI"(zob.wstęp do Dekalogu)w ścisłym znaczeniu (J.8,...-44)"DOMU OJCA" o jakim JPII w drodze NA swój "sąd ostateczny"

    ps

    jak ci coś nie pasuje to załatwię tobie IMPRIMATUR od samego Najwyższego Kapłana hahaha

  • Odpowiedz fundator 500+ wtorek, 10 stycznia 2017 18:01 Umieszczone przez: fundator 500+

    Tysony, Adresaty i inne nawiedzone, nikt wam nie broni wziąć się do roboty i w trudzie budować nową Polskę Ludową. Pozakładajcie firmy, weźcie kredyty, zatrudnijcie pracowników, a potem płaćcie im po 5 tyś, od tego stosowne podatki i pławcie się w luksusie. Pis wam tak zrył berety, że już nawet nie macie instynktów samozachowawczych. Próbujecie gryźć rękę, która was karmi, a prawda jest taka, że sami to możecie sobie jedynie babe z nosa wydłubać. Mam was w dole pleców i waszego wodza też

  • Odpowiedz Ramzes wtorek, 10 stycznia 2017 19:16 Umieszczone przez: Ramzes

    PiS poparło 38% z czego 20% wieku 50+ , proszę wiec Tyson nie wypowiadaj sie w imieniu narodu bo tak sie dusisz ze zmieniasz tylko Niki by wklejać te brudne komentarze , pamiętaj jestes cienki jak sik pająka . Do tego czasu kup se kotka

  • Odpowiedz Grace wtorek, 10 stycznia 2017 21:39 Umieszczone przez: Grace

    Popek kto ciebie liczyć uczył? Takie wykłady masz na zbiórkach kodu? To powiedz ile trzeba i ilu zabrać, gdy ginęły miliony w aferach? Idź chłopie do jakiejś szkoły i się ogarnij.

  • Odpowiedz Argus wtorek, 10 stycznia 2017 21:45 Umieszczone przez: Argus

    Ilu poparło oszustów i aferzystów jeśli pis miało 38%. Ten co w mróz wygonił szukających pracy, miał pewnie przykład z góry. Tyle lat tylko rządzący kręcili lody,nie pamiętając o reszcie społeczeństwa, a tu skończyło się kolesiom.
    Co Ramzes odgonili od koryta? A co masz do kotów, bo te zwierzęta intelektem biją cię na głowę. Dasz radę poczytaj trochę o zwierzętach.

  • Odpowiedz ... środa, 11 stycznia 2017 09:16 Umieszczone przez: ...

    @ Argus

    nikt PASTERZY nie odgonił od koryta przy korycie zmieniła się tylko WATAHA "owczarków" (arcy) PASTERSKICH tym pasterzom służących jak "ANIOŁOM STRÓŻOM" faszystowskiEgo "OBOZU PRACY"