vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
czwartek, 12 stycznia 2017 08:57

Policyjna akcja „Bezpieczne Ferie”

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Policyjna akcja „Bezpieczne Ferie” fot. KMP Łomża
Łomżyńscy policjanci rozpoczęli działania związane z programem „Bezpieczne Ferie". Odwiedzają szkoły podstawowe i rozmawiają z dziećmi na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie zimowej przerwy w nauce. W spotkaniach uczestniczą także strażacy PSP w Łomży.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej spotkali się z dziećmi ze Szkół Podstawowych w regionie. Mundurowi odwiedzili między innymi szkoły w Puchałach, Pniewie, Rakowie i Drozdowie, gdzie realizując działania "Bezpieczne Ferie", przypomnieli młodym słuchaczom zasady bezpiecznego zachowania w trakcie zimowego wypoczynku.

Wspólnie ze strażakami funkcjonariusze radzili też jak reagować w sytuacjach zagrożenia, np. w razie pożaru i do kogo zwrócić się wtedy o pomoc. Ponadto najmłodsi dowiedzieli się jak wygląda codzienna służba strażaków i policjantów. Prelekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a dzieci zadawały wiele pytań. Mundurowi rozdawali także zapewniające pieszym bezpieczeństwo elementy odblaskowe i zachęcali do korzystania z odblasków także w mieście.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback