vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
czwartek, 13 kwietnia 2017 06:04

Ruszyły roboty budowlane na drodze w Grzymałach Szczepankowskich [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Ruszyły roboty budowlane na drodze w Grzymałach Szczepankowskich [FOTO] fot. UG Łomża
Zgodnie z przyjętą w trakcie przetargu formułą „zaprojektuj i wybuduj", po wykonaniu projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonawca – firma BIK PROJEKT – przystąpiła do prac remontowych związanych z przebudową drogi nr 105 689B Grzymały Szczepankowskie – Mikołajki.

Przebudowana została już sieć energetyczna i telekomunikacyjna, kolidująca z drogą. Obecnie trwa przebudowa sieci wodociągowej, która ma zakończyć się jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Zaraz po świętach wykonawca robót przystąpi do prac drogowych.

Według umowy remont drogi powinien zakończyć się w połowie lipca. Jednak jak zapewnia wykonawca, dołoży on wszelkich starań, aby prace zakończyły się wcześniej, o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą.

Przy okazji robót drogowych wykonana zostanie również pętla autobusowa - przy wykonanej w ubiegłym roku - siłowni na świeżym powietrzu. Warto nadmienić, że na budowę pętli mieszkańcy przeznaczyli środki z funduszu sołeckiego 2017.

Źródło: Gmina Łomża

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu