piątek, 14 kwietnia 2017 13:48

Wielkanoc ze śniegiem? Prognozy wyjątkowo zgodne

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zgodni jak rzadko są meteorolodzy jeśli chodzi o prognozowaną pogodę w niedzielę wielkanocną i pierwsze dni po świętach. Będzie zimno, deszczowo, a nawet śnieżnie. Zima wyraźnie ma jeszcze coś do powiedzenia, dlatego warto wziąć to pod uwagę podczas wyjazdów, bo drogi mogą być bardzo śliskie.

banerwww4

Wielka Sobota upłynie pod znakiem zachmurzenia i przelotnego deszczu. Będziemy jednak mogli liczyć na chwile ze słońcem. Termometry wskażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku.

W niedzielę natomiast padać będzie niemal bez przerwy. Najpierw deszcz, który po południu przejdzie w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura maksymalna w naszym regionie nie przekroczy 6 st. C.

Co do poniedziałku synoptycy już nie są tak zgodni. Jedni twierdzą, że w północno-wschodniej części kraju pojawi się słońce, a inni przeciwnie - utrzymają się opady deszczu ze śniegiem i śniegi z niedzieli. Wszyscy jednak podają, że będzie zimno, nie więcej niż 5 st. C.

Co do wtorku tuż po świętach prognozy są jeszcze bardziej rozbieżne. Najbardziej straszy nas TVN Meteo, według którego w najcieplejszym momencie dnia będzie 2 st. C, a oprócz tego przez cały dzień mają być opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Inne portale podają odmienne prognozy, a kto będzie miał rację przekonamy się na naszej własnej skórze.

1 komentarz

  • Odpowiedz amator_pogodynka piątek, 14 kwietnia 2017 21:52 Umieszczone przez: amator_pogodynka

    przykro mi, ale w te święta śniegu nie będzie. Będzie pogoda taka jak w ostatnich dniach.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu