rekrutacja 2017
piątek, 14 kwietnia 2017 13:48

Wielkanoc ze śniegiem? Prognozy wyjątkowo zgodne

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zgodni jak rzadko są meteorolodzy jeśli chodzi o prognozowaną pogodę w niedzielę wielkanocną i pierwsze dni po świętach. Będzie zimno, deszczowo, a nawet śnieżnie. Zima wyraźnie ma jeszcze coś do powiedzenia, dlatego warto wziąć to pod uwagę podczas wyjazdów, bo drogi mogą być bardzo śliskie.

my lomza

Wielka Sobota upłynie pod znakiem zachmurzenia i przelotnego deszczu. Będziemy jednak mogli liczyć na chwile ze słońcem. Termometry wskażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku.

W niedzielę natomiast padać będzie niemal bez przerwy. Najpierw deszcz, który po południu przejdzie w deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura maksymalna w naszym regionie nie przekroczy 6 st. C.

Co do poniedziałku synoptycy już nie są tak zgodni. Jedni twierdzą, że w północno-wschodniej części kraju pojawi się słońce, a inni przeciwnie - utrzymają się opady deszczu ze śniegiem i śniegi z niedzieli. Wszyscy jednak podają, że będzie zimno, nie więcej niż 5 st. C.

Co do wtorku tuż po świętach prognozy są jeszcze bardziej rozbieżne. Najbardziej straszy nas TVN Meteo, według którego w najcieplejszym momencie dnia będzie 2 st. C, a oprócz tego przez cały dzień mają być opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Inne portale podają odmienne prognozy, a kto będzie miał rację przekonamy się na naszej własnej skórze.

1 komentarz

  • Odpowiedz amator_pogodynka piątek, 14 kwietnia 2017 21:52 Umieszczone przez: amator_pogodynka

    przykro mi, ale w te święta śniegu nie będzie. Będzie pogoda taka jak w ostatnich dniach.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback