vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 17 kwietnia 2017 09:36

Tragedia w świąteczny poniedziałek. Dwie osoby nie żyją! [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
Tragedia w świąteczny poniedziałek. Dwie osoby nie żyją! [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Do wypadku doszło dziś rano po godzinie 9.00 na drodze prowadzącej z krajowej nr 63 do Siemienia Nadrzecznego. Volkswagen golf podczas wyprzedzania z całym impetem uderzył w drzewo. Dwaj mężczyźni w wieku około 30 lat nie żyją. Na miejscu jest policja i prokurator. 

Jak mówi świadek zdarzenia, kierowca z golfa na łuku drogi zaczął niespodziewanie i gwałtownie wyprzedzać jego auto. Podczas tego manewru golf złapał lewego pobocza. Kierowca prawdopodobnie ratując sytuację odbił jeszcze w prawo. Jego auto z całym impetem wbiło się bokiem w przydrożne drzewo.

Śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn. Na miejscu pracuje policja do nadzorem prokuratora.

Galeria zdjęć

47 komentarzy

  • Odpowiedz ratatuj poniedziałek, 17 kwietnia 2017 10:01 Umieszczone przez: ratatuj

    spoczywajcie w pokoju amen

  • Odpowiedz STOPdrzewomPRZYdrogach poniedziałek, 17 kwietnia 2017 10:35 Umieszczone przez: STOPdrzewomPRZYdrogach

    Pomijając brawurę kierowcy żeby nie te drzewo "poszedłby" w pole i pewnie by wyszli bez szwanku a tak 2 trupy ! Kiedy dotrze do ludzi, że drzewa blisko drogi to śmierć !!! Czasami człowiek chce się ratować przed zderzeniem z drugim autem i uciekłby na pobocze, pole ale nie ku... rwa bo drzew nasadzą !

  • Odpowiedz patola poniedziałek, 17 kwietnia 2017 10:45 Umieszczone przez: patola

    sadźcie więcej drzew przy drogach bo w zimę dzięki drzewom drogi nie są zawiewane przez śnieg. Patologia

  • Odpowiedz patola poniedziałek, 17 kwietnia 2017 10:45 Umieszczone przez: patola

    sadźcie więcej drzew przy drogach bo w zimę dzięki drzewom drogi nie są zawiewane przez śnieg. Patologia

  • Odpowiedz patola poniedziałek, 17 kwietnia 2017 10:45 Umieszczone przez: patola

    sadźcie więcej drzew przy drogach bo w zimę dzięki drzewom drogi nie są zawiewane przez śnieg. Patologia

  • Odpowiedz duch poniedziałek, 17 kwietnia 2017 11:15 Umieszczone przez: duch

    Zapałki i samochód w rękach dziecka to śmierć.

  • Odpowiedz Sylwek poniedziałek, 17 kwietnia 2017 11:25 Umieszczone przez: Sylwek

    Z drogi nr 61 prowadzącej do
    Siemienia ? Chyba z drogi krajowej nr 63

  • Odpowiedz Kangaoo poniedziałek, 17 kwietnia 2017 11:53 Umieszczone przez: Kangaoo

    Drzewa w miastach są wycinane a na trasach już nie zamiast drzew sadźcie krzewy .

  • Odpowiedz pilot poniedziałek, 17 kwietnia 2017 12:06 Umieszczone przez: pilot

    Zamiast drzew kłaść stare opony przy drogach - czereśniak się odbije i poszukuje dalej z uśmiechem na twarzy.

  • Odpowiedz amadeusz poniedziałek, 17 kwietnia 2017 14:06 Umieszczone przez: amadeusz

    Prędkośc prędkość i niech ktoś powie że prędkośc nie zabija. Przy 90 by się tak nie zawinął no i wyprzedzanie nie tam gdzie trzeba. przykre zdjęcia w taki dzień jak dziś

  • Odpowiedz ? poniedziałek, 17 kwietnia 2017 14:17 Umieszczone przez: ?

    A "obrońcy drzew" nie chcą żeby wyciąć drzewa przy remontowanej ulicy Polowej!!!!
    A ona jest przebudowywana dla zwiększenia bezpieczeństwa.

  • Odpowiedz MK poniedziałek, 17 kwietnia 2017 14:31 Umieszczone przez: MK

    @pilot czeresniak to cie splodzil i zapomnial wychowac

  • Odpowiedz MusztardaPObiedzie poniedziałek, 17 kwietnia 2017 15:18 Umieszczone przez: MusztardaPObiedzie

    Obrońcy drzew chcą w mieście bo takie drzewo na takiej polowej właśnie nie winne osoby mogą uratować przed szybkim i wściekłym a na drodze pośród łąk i pól ani nikogo nie uchroni ani nie daje cienia więc jak w naszym kraju przystało wszystko robi się przeciwko człowiekowi .

  • Odpowiedz hjygk poniedziałek, 17 kwietnia 2017 15:43 Umieszczone przez: hjygk

    może rondo na tym odcinku albo progi - my jestesmy z tego znani

  • Odpowiedz jkl poniedziałek, 17 kwietnia 2017 15:48 Umieszczone przez: jkl

    Wstrzymam sie od komentarza.. Na razie

  • Odpowiedz Xad poniedziałek, 17 kwietnia 2017 16:52 Umieszczone przez: Xad

    Kto nie zyje?

  • Odpowiedz Xad poniedziałek, 17 kwietnia 2017 16:52 Umieszczone przez: Xad

    Kto nie zyje?

  • Odpowiedz khfschhg poniedziałek, 17 kwietnia 2017 17:05 Umieszczone przez: khfschhg

    Ciekawe ile jechał.zabrać prawo jazdy za karę

  • Odpowiedz MK poniedziałek, 17 kwietnia 2017 17:41 Umieszczone przez: MK

    Tak kończą wiejskie czereśniaki szkoda bryki

  • Odpowiedz ddd poniedziałek, 17 kwietnia 2017 17:59 Umieszczone przez: ddd

    ja przy swoim domu podlałem wszystkie drzewa srodkiem chemicznym wszystkie uschły zostały wycięte teraz odsadzili i dalej je podlewam ;)

  • Odpowiedz Sontaja poniedziałek, 17 kwietnia 2017 19:02 Umieszczone przez: Sontaja

    Spoczywaj w spokoju braciszku

  • Odpowiedz Sonraja poniedziałek, 17 kwietnia 2017 19:07 Umieszczone przez: Sonraja

    @Mk zgadzam się nie powinien tak mówić tym bardziej że pasażer nie zawinił i do tego niewiadomo co się dokładnie stało niewiadomo też co zadziało się za kierownicą pozatym oni nie żyją więc powinien się wstrzymać z takim komentarzem szacunek dla zmarłych się należy

  • Odpowiedz franek poniedziałek, 17 kwietnia 2017 19:09 Umieszczone przez: franek

    Naturalna selekcja

  • Odpowiedz MK poniedziałek, 17 kwietnia 2017 19:28 Umieszczone przez: MK

    Ja znałem obu i nie fajnie czyta się komentarze reszty uzytkownikow.

  • Odpowiedz WKURZONA poniedziałek, 17 kwietnia 2017 19:54 Umieszczone przez: WKURZONA

    Jeszcze na profilu jednego z nich komentarz od kokegi: "w nocy jeszcze z nim wodke piłem, wesoły jak zawsze..." Niech mu ziemia lekka będzie ale jak sie w nocy wiele pije, to się rano do samochodu nie wsiada. Przecież w drugim samochodzie mogła rodzina jechać. Dzieci...

  • Odpowiedz xxxx poniedziałek, 17 kwietnia 2017 20:25 Umieszczone przez: xxxx

    ales ty i mondry szkoda ze nie jechales z nimi cwaniaku

  • Odpowiedz Zawistny Polak poniedziałek, 17 kwietnia 2017 20:25 Umieszczone przez: Zawistny Polak

    WKURZONA a kto był kierowcą?

  • Odpowiedz dw poniedziałek, 17 kwietnia 2017 20:33 Umieszczone przez: dw

    Jeden z nich miał przeje*ane życie.
    Niech TAM mu bedzie lżej!

  • Odpowiedz PECKA poniedziałek, 17 kwietnia 2017 21:27 Umieszczone przez: PECKA

    i po co to pisac kto co miał kogo to interesuje niech każdy patrzy swojego życia bo nic nie wiadomo co może się stać z twoim życiem jak macie pisać głupoty to lepiej się po módl za nich i nie pisz głupot ciekawe czy byś tak pisał jak to by byli z twojej rodziny debilu

  • Odpowiedz Lach poniedziałek, 17 kwietnia 2017 21:29 Umieszczone przez: Lach

    Taka tragedia a ludzie piszą taki głupoty ...

  • Odpowiedz '     ' poniedziałek, 17 kwietnia 2017 21:40 Umieszczone przez: ' '

    Niestety wielkie brawa dla chłopaków za zabicie tylko siebie ...

  • Odpowiedz filip z konopi poniedziałek, 17 kwietnia 2017 21:43 Umieszczone przez: filip z konopi

    Najciekawszy jest komentarz jakiegoś idioty o nicku "khfschhg"...Nie karz chłopa odebraniem prawa jazdy...TAM mu i tak nie będzie potrzebne. Jest napisane, że zginął. Widać, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Klasa III szkoły podstawowej...przypomnij sobie.

  • Odpowiedz Seweryn poniedziałek, 17 kwietnia 2017 21:47 Umieszczone przez: Seweryn

    Nie glupoty a fakty piszą bo kto mądry siedzi do 3 pije a o 9 wsiada i jedzie wyprzedzając na zakręcie. Sami doprowadzili do tragedii.

  • Odpowiedz dw poniedziałek, 17 kwietnia 2017 22:20 Umieszczone przez: dw

    Prawda Seweryn . Mam nadzieje ze zabezpieczyli telefony i się okaże gdzie i po co oni pod wpływem pojechali, kto się do tego PRZYCZYNIŁ...

  • Odpowiedz Liker poniedziałek, 17 kwietnia 2017 22:25 Umieszczone przez: Liker

    Daruj cie ten hejt. Jest tragedia. Szacunek i milczenie należy okazać.
    Wnioski niech każdy sam wyciąga i żyję wg zasad.
    Znałem kolesia i życie go nie rozpieszczało. Szacun koleżko, niech Ci ziemia lekką będzie.

  • Odpowiedz 231wpp poniedziałek, 17 kwietnia 2017 22:40 Umieszczone przez: 231wpp

    No Adam nie miał lekko

  • Odpowiedz 231wpp poniedziałek, 17 kwietnia 2017 22:41 Umieszczone przez: 231wpp

    RIP

  • Odpowiedz NPI poniedziałek, 17 kwietnia 2017 23:14 Umieszczone przez: NPI

    Gdyby przeżyli mogliby sobie zadać pytanie - po co wykonywać manewry w tak dużej prędkości na tak wąskiej drodze?

  • Odpowiedz Burak poniedziałek, 17 kwietnia 2017 23:42 Umieszczone przez: Burak

    Wiele tragedii i nadal nikt się nie uczy takie same komentarze były po wypadku na grobli i co? I nic.

  • Odpowiedz Kdkfjfhs wtorek, 18 kwietnia 2017 10:15 Umieszczone przez: Kdkfjfhs

    Dla takich kierowców powinno się zakładać kaganiec żeby nie przekraczali 80km/h i spokojnie jeździli i by zyli

  • Odpowiedz Stefan Burczymucha wtorek, 18 kwietnia 2017 12:24 Umieszczone przez: Stefan Burczymucha

    gdy się z łańcucha urwie to lata dotąd aż się wylocha i potem jest spokojny.

  • Odpowiedz Stefan Burczymucha wtorek, 18 kwietnia 2017 12:27 Umieszczone przez: Stefan Burczymucha

    Żaden kaganiec nie pomoże. Pies gdy się urwie z łańcucha to lata dotąd aż się wylocha i potem jest spokojny.

  • Odpowiedz JFK wtorek, 18 kwietnia 2017 12:32 Umieszczone przez: JFK

    Ten wypadek mógł mieć miejsce przy prędkości 80km/h.

  • Odpowiedz gość wtorek, 18 kwietnia 2017 16:19 Umieszczone przez: gość

    prędkość jeszcze nikogo nie zabiła tylko gwałtowne wytracenie energii kinetycznej pozdrawia ;)

  • Odpowiedz Mk wtorek, 18 kwietnia 2017 16:55 Umieszczone przez: Mk

    Nie zapominajcie,że niewiadomo kto kierował i to że jeden był pod wpływem to nie znaczy że drugi też