podr
środa, 19 kwietnia 2017 09:16

Przechwycili kontrabandę wartą blisko 72 tys. złotych [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Przechwycili kontrabandę wartą blisko 72 tys. złotych [FOTO] fot. KAS
Ponad 5,5 tys. paczek nielegalnych papierosów przechwycili funkcjonariusze podlaskiej KAS w trakcie kontroli przeprowadzonych w ostatnich dniach w Białymstoku, Łomży i na przejściu granicznym w Kuźnicy. W ręce mundurowych wpadła kontrabanda o szacunkowej wartości blisko 72 tys. złotych.
techmatix2

Funkcjonariusze łomżyńskiej KAS przeprowadzili działania kontrolne przed świętami. W wyniku przeszukania osobowej skody zatrzymanej na terenie Łomży oraz rewizji jednej z prywatnych posesji mundurowi przechwycili ponad 2000 paczek papierosów pochodzących z przemytu.

Z kolei mundurowi ze Służby Celno-Skarbowej z Białegostoku skontrolowali w miniony czwartek dwa białostockie bazary na ul. Mieszka I i ul. Kawaleryjskiej, gdzie zatrzymali dwóch mężczyzn trudniących się handlem tytoniową kontrabandą. W sumie w ręce funkcjonariuszy KAS, wspomaganych przez labradora Rocky wpadło ponad 1200 paczek papierosów ukrytych m.in. na straganie z kołdrami.

Ostatnie zatrzymanie dużej partii nielegalnych papierosów miało miejsce na przejściu granicznym w Kuźnicy. Tam funkcjonariusze KAS podczas rewizji białoruskiego tira wykryli ponad 2300 paczek papierosów schowanych w podłodze naczepy. W ujawnieniu kontrabandy pomogły prześwietlenie rentgenowskie samochodu oraz niezawodny nos czworonożnego specjalisty od wykrywania papierosów – owczarka belgijskiego Gotama.

We wszystkich tych przypadkach funkcjonariusze KAS wszczęli sprawy karne skarbowe. Osoby trudniące się handlem i przemytem papierosów muszą liczyć się z przepadkiem nielegalnego towaru i wysokimi grzywnami.

Galeria zdjęć

3 komentarzy

 • Odpowiedz aaaaaaaaaaaaaaaa środa, 19 kwietnia 2017 09:24 Umieszczone przez: aaaaaaaaaaaaaaaa

  22 kwietnia mecz Widzew Łódź - ŁKS Łomża

  - najciekawszy mecz od 10 lat

  - przyjazd całej ełkaesowskiej emigracji z najdalszych miejsc na świecie

  - ŁKS jako pierwsza ekipa gości na nowym stadionie Widzewa

  - pierwsi goście na Widzewie od 6 lat

  - ponad 15 tys. kibiców

  MUSISZ TAM BYĆ!!!

  Namawiaj znajomych, mecz już w sobotę!

  Zapisy w piwiarni Warka

 • Odpowiedz saper środa, 19 kwietnia 2017 19:09 Umieszczone przez: saper

  Twój mecz mam w dupie, ciulu!

 • Odpowiedz niekumaty środa, 19 kwietnia 2017 21:02 Umieszczone przez: niekumaty

  to kto w końcu był kontrą dla bandy..?

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu