piątek, 12 maja 2017 10:18

Wypadek za Kupiskami. Droga do Nowogrodu zablokowana [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wypadek za Kupiskami. Droga do Nowogrodu zablokowana [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Przed godz. 10.00 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 645 pomiędzy Nowymi Kupiskami a Mątwicą. Na wysokości żwirowni osobowy daewoo lanos uderzył w ciężarówkę. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu jest Policja, Straż Pożarna i dwie karetki Pogotowia Ratunkowego.

banerwww4

Jak udało nam sie ustalić, najprawdopodobniej młody kierowca lanosa, jadąc od strony Nowogrodu, rozpoczął manewr wyprzedzania ciężarówki. W tym czasie, ze żwirowni położonej obok drogi wyjeżdżała inna ciężarówka. Lanos zderzył się właśnie z tym pojazdem.

W wyniku wypadku prawdopodobnie ucierpiały dwie kobiety, pasażerki lanosa. W momencie, kiedy dotarliśmy na miejsce starsza z nich znajdowała się w karetce pogotowia, a po chwili na miejsce dojechał drugi ambulans - prawdopodobnie do drugiej kobiety.

Droga w obu kierunkach jest zablokowana, choć kierowcy jadący od strony Nowogrodu próbują objeżdżać wypadek boczną drogą. Natomiast od strony Łomży tworzy się coraz dłuższy korek. Wkrótce jednak można się spodziewać zorganizowania przez Policję ruchu wahadłowego.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku ustalą pracujący na miejscu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łomży.

Galeria zdjęć

10 komentarzy

 • Odpowiedz MARTI piątek, 12 maja 2017 11:18 Umieszczone przez: MARTI

  Wyjazdy z tych żwirowni są naprawdę niebezpieczne. sam kilkakrotnie spotkałem się z wymuszaniem pierszeństwa przez ciężarówki. po drugie jeżdżą za szybko wyjeżdżając z drogi podporządkowanej hamują tak mocno że cały kurz z drogi wylatuje na drogę główną.i tworzy się zadyma że nic nie widać. Może w końcu ktoś by się tym zaczął interesować bo moim zdaniem jeżeli powstaje taka żwirownia powinny być zrobione porządne dojazdy.

 • Odpowiedz Ewelaina piątek, 12 maja 2017 11:47 Umieszczone przez: Ewelaina

  Święta prawda . Jeżdżą jak święte krowy .

 • Odpowiedz Z dk61 piątek, 12 maja 2017 11:54 Umieszczone przez: Z dk61

  Nie widać numerów...

 • Odpowiedz Peszek piątek, 12 maja 2017 13:07 Umieszczone przez: Peszek

  wow i co wszyscy trzeźwi i wypadek ? ehem

 • Odpowiedz Chłop z miasta piątek, 12 maja 2017 15:12 Umieszczone przez: Chłop z miasta

  Pośpiech, brak wyobraźni, nadmierna prędkość, lekceważenie innych użytkowników drogi, pewność własnych umiejętności i bum!
  Tacy są polscy kierowcy!

 • Odpowiedz codzienniak piątek, 12 maja 2017 16:19 Umieszczone przez: codzienniak

  A kiedy w końcu miasto wyremontuje dziury na Szosie Zambrowskiej?( stara część) Czy jak dojdzie do jakiegoś wypadku i ktoś zginie?

 • Odpowiedz Kanguro piątek, 12 maja 2017 19:09 Umieszczone przez: Kanguro

  Szybciej to dojdzie do wypadku przy zjeździe z ronda obok zusu w szosę , ktoś mądry tak wymalował pasy że ci co zjeżdżają z ronda wjeżdżają na prawy pas a dużo osób z Sikorskiego w prawo wciskają się tym co z ronda zjeżdżają bo myślą że są dwa pasy ha ha ha

 • Odpowiedz dziadek sobota, 13 maja 2017 08:25 Umieszczone przez: dziadek

  Tu nie ma co myśleć. Trzeba patrzeć na oznakowanie pionowe i poziome. Jak byk stoi trójkąt i są trójkąty wymalowane na jezdni. To, że jest pas wydzielony tylko do skrętu w prawo to nie oznacza, że jest to skręt bezkolizyjny. Dokładnie tak samo jest z drugiej strony ronda. Na początku było parę kolizji, aż się ludzie nauczyli!

 • Odpowiedz bimber sobota, 13 maja 2017 15:07 Umieszczone przez: bimber

  Stary rzech pójdzie do kasacji i niewiele z ubezpieczenia dostanie. Sam sobie winien.

 • Odpowiedz Glupota sobota, 13 maja 2017 16:35 Umieszczone przez: Glupota

  Dziadek , zjazd z tego ronda w Sikorskiego w kier. Al. Legionów , gdzie są dwa pasy ruchu jest zrobiony właściwie. Wjeżdżający od strony centrum i skrecajacy w prawo na rondzie wjeżdżają bezkolozyjnie na dwupasmówkę. Mnie też dziwi takie rozwiązanie na nowo oddanym do użytku odcinku Szosy Zambrowskiej.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu