jodr szepietowo
środa, 17 maja 2017 15:12

Śmiertelny wypadek w powiecie zambrowskim

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Kierowca busa, który na skrzyżowaniu drogi gminnej i powiatowej w miejscowości Wądołki-Bućki zderzył się z osobowym oplem, poniósł śmierć na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 12.30. Jak podaje portal www.zambrow.org, przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy wyjeżdżający z drogi podporządkowanej.

banerwww4

Opel vectra na piskich numerach rejestracyjnych i bus z zambrowskimi tablicami zderzyły się około godziny 12.30 na skrzyżowaniu drogi gminnej i powiatowej w miejscowości Wądołki-Bućki.

Według portalu www.zambrow.org, przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy wyjeżdżający z drogi podporządkowanej od strony Starych Wądołk. 26-letni kierowca tego pojazdu (mieszkaniec powiatu piskiego) nie dostosował się do znaku „stop" i uderzył w bok jadącego od strony Zambrowa w kierunku Grzymał busa. Siła uderzenia była na tyle duża, że bus wywrócił się na dach i zatrzymał przy słupie energetycznym.

Kierowcy i pasażerowi osobówki nic się nie stało. Niestety, kierujący busem nie miał tyle szczęścia i poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili dziennikarze zambrowskiego portalu, sprawca wypadku, czyli kierowca osobowego opla, był trzeźwy.

Na miejscu pracuje policja, straż i prokurator. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają zambrowscy policjanci.

Więcej zdjęć na portalu www.zambrow.org

2 komentarzy

  • Odpowiedz Kierowca2 czwartek, 18 maja 2017 09:17 Umieszczone przez: Kierowca2

    Znak STOP tak często ignorowany - ten kto to robi jest fleją na drodze.

  • Odpowiedz mieszkaniec czwartek, 18 maja 2017 10:14 Umieszczone przez: mieszkaniec

    Niestety kierowcy notorycznie łamią zasady i przepisy. Tak jak dziś Pani na ulicy Browarnej omijała Tira skręcającego w lewo przed wjazdem na most. Pani rozpoczęła manewr omijania, a TIR skrętu w lewo. Cudem Tir nie staranował Pani. Na tej ulicy kierowcy non stop przekraczają prędkość i wyprzedzają przed mostem, na moście. Tiry podobnie pędzą z prędkością 70-80 km.h. POLICJI i ITD BRAK !!!! Dojdzie do tragedii, wtedy się służby obudzą !!!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu