piątek, 19 maja 2017 14:11

Utrudnienia na DK61 po śmiertelnym wypadku w Grajewie

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Utrudnienia na DK61 po śmiertelnym wypadku w Grajewie fot. Grajewo24.pl
Kilka minut po godz. 14.00 na ulicy Kopernika w Grajewie doszło do potrącenia 85-letniego mężczyzny przez samochód ciężarowy, w wyniku czego pieszy poniósł śmierć na miejscu. W związku z tym wypadkiem Policja zwraca się do kierowców jadących w stronę Grajewa o kierowanie się na inne drogi. Ze względu na szczyt komunikacyjny tworzą się coraz dłuższe korki. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Jak informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białystoku, ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca ciężarowego volvo potrącił na ul. Kopernika w Grajewie 85-letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Obecnie przyczyny zdarzenia wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z Grajewa. Jak podał portal Grajewo24.pl, do potrącenia doszlo na przejściu dla pieszych.

Grajewska Policja zwraca się do kierowców jadących w stronę Grajewa o zmianę trasy tak, aby możliwe było minięcie tworzących się coraz większych korków. Policjanci wprowadzili na drodze krajowej nr 61 ruch wahadłowy. Jadąc od strony Łomży można w Szczuczynie skierować się na Wąsosz i dalej dojechać do drogi krajowej nr 65, którą dojedziemy do Grajewa omijając miejsce zdarzenia lub całkowicie ominąć Grajewo kierując się drogą nr 63 przez Pisz w stronę Orzysza i Ełku.

W górę