wigilia2018 dom lomza
wtorek, 06 czerwca 2017 07:30

Zmarł Józef Piątek, burmistrz Nowogrodu

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Zmarł Józef Piątek, burmistrz Nowogrodu fot. Archiwum MyLomza.pl
W poniedziałek, po ciężkiej chrobie, w wieku 61 lat, zmarł burmistrz Nowogrodu Józef Piątek. Włodarzem miasta i gminy Nowogród był, z przerwą na jedną kadencję, od 1990 roku. Dał się poznać jako oddany swojej gminie i regionowi samorządowiec, którego działania doceniali mieszkańcy.

brico lomza

Józef Piątek miał 61 lat. Stanowisko burmistrza sprawował od 1990 r. z przerwą na jedną kadencję w latach 2002-2006. Był m.in. współorganizatorem Ogólnopolskich Dni Kultury Kurpiowskiej, które w tym roku mają odbyć się w Nowogrodzie po raz 24 oraz działaczem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.

14 komentarzy

  • Odpowiedz ziomek wtorek, 06 czerwca 2017 07:40 Umieszczone przez: ziomek

    dobry chłopak był..., i mało pił...

  • Odpowiedz smuteczek wtorek, 06 czerwca 2017 08:33 Umieszczone przez: smuteczek

    Nie lubiłem człowieka, bo nie dał się lubić.

  • Odpowiedz Tacik wtorek, 06 czerwca 2017 09:12 Umieszczone przez: Tacik

    Wielu osobom dał się we znaki...

  • Odpowiedz ziomek wtorek, 06 czerwca 2017 09:24 Umieszczone przez: ziomek

    nienawistnicy ze słynnej Targowicy się odezwali, modlą się pod figurą, a Diabła mają za skórą..
    was też śmierć dopadnie, może szybciej i okrutniej niż Józefa...

  • Odpowiedz Ziomek wtorek, 06 czerwca 2017 12:02 Umieszczone przez: Ziomek

    O umarłym mówi się dobrze albo wcale szanowni ulubieńcy. A was ktoś lubi? Takiego człowieka ja św. pamięci Józef to tylko można naśladować. A lubić się dał to był bardzo prawy człowiek. Cześć jego pamięci . Drogi przyjacielu spoczywaj w spokoju na wieki wieków amen.

  • Odpowiedz Kurpianka wtorek, 06 czerwca 2017 13:18 Umieszczone przez: Kurpianka

    RIP wielki czlowieku !

  • Odpowiedz Kurpianka wtorek, 06 czerwca 2017 14:14 Umieszczone przez: Kurpianka

    RIP wielki czlowieku !

  • Odpowiedz smuteczek wtorek, 06 czerwca 2017 14:34 Umieszczone przez: smuteczek

    tak się tworzą legendy

  • Odpowiedz ziomek wtorek, 06 czerwca 2017 16:49 Umieszczone przez: ziomek

    wygraj choć raz wybory na burmistrza, a smuteczek cię opuści, zawistniku

  • Odpowiedz smuteczek wtorek, 06 czerwca 2017 17:54 Umieszczone przez: smuteczek

    czy ja muszę być reżyserem by film ocenić ?

  • Odpowiedz ziomek wtorek, 06 czerwca 2017 18:53 Umieszczone przez: ziomek

    ale nie musisz być zawistny jak Pawlak, albo inny Kargul....

  • Odpowiedz smuteczek wtorek, 06 czerwca 2017 19:20 Umieszczone przez: smuteczek

    zawistny - czujący silną niechęć, nienawiść do kogoś z powodu jego sukcesów, powodzenia...
    podasz te sukcesy ?

  • Odpowiedz krajan wtorek, 06 czerwca 2017 19:49 Umieszczone przez: krajan

    gdyby go nikt nie lubił nie byłby burmistrzem Nowogrodu od 1990 roku do 2017

    tylko u nas w Łomży same niewypały....