vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 14 czerwca 2017 08:06

Śmierć na drzewie o poranku [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Prawdopodobnie młody mężczyzna śpieszył się do pracy i znacznie przekroczył prędkość na odcinku drogi 668 we wsi Stryjaki pomiędzy Jedwabnem a Przytułami. Kierowana przez niego alfa romeo wypadła z drogi i z dużą siłą wbiła się w drzewo. Młody człowiek poniósł śmierć na miejscu.

zenek

Do tragicznego wypadku doszło kilka minut po godz. 5.00. Według świadków, młody, około 21-letni mężczyzna właśnie jechał do pracy. Prawdopodobnie bardzo się śpieszył i znacznie przekroczył obowiązujące w tym miejscu ograniczenie prędkości do 40 km/h. Są w tym miejscu dwa zakręty i to właśnie po minięciu pierwszego kierujący alfą romeo stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi wbijając się z dużą siła w drzewo.

Strażacy, któzy przybyli na miejsce, zauważyli na tylnej kanapie auta fotelik do przewożenia dzicka i powstała obawa, czy nie jechoło w nim dziecko. Poszukiwania kolejnego pasażera nie przyniosły rezultatu. Kierowca jednak zginął na miejscu.

Galeria zdjęć

16 komentarzy

  • Odpowiedz grabarz środa, 14 czerwca 2017 08:35 Umieszczone przez: grabarz

    A skąd wiadomo, że jechał do pracy? Miał na szybie naklejoną kartkę, czy jak?

  • Odpowiedz grabarz środa, 14 czerwca 2017 08:36 Umieszczone przez: grabarz

    Drzewa są mocne, tupolew też nie dał rady!

  • Odpowiedz monika29 środa, 14 czerwca 2017 09:52 Umieszczone przez: monika29

    Rodzina ma tragedię a Barany radość - brak słów

  • Odpowiedz a na cztery środa, 14 czerwca 2017 10:55 Umieszczone przez: a na cztery

    Na cztery łomża napisali inaczej:
    34 lata miał mężczyzna, który zginął w wypadku jaki rankiem około 5:15 wydarzył się wsi Stryjaki na drodze wojewódzkiej nr 668 z Jedwabnego do Przytuł. Samochód którym jechał wypadł z drogi i uderzył w drzewo

  • Odpowiedz łapiduch środa, 14 czerwca 2017 11:20 Umieszczone przez: łapiduch

    Akurat ta droga jest drogą o nowej nawierzchni i pozwala na osiąganie dużych prędkości.
    Szczęście w nieszczęściu to to że sam się zabił niż kogoś miałby zabić a sam żyć. Narażanie siebie i innych nie ma żadnego usprawiedliwienia.

  • Odpowiedz Czytelnik środa, 14 czerwca 2017 11:30 Umieszczone przez: Czytelnik

    @monika29
    Rodzina ma tragedię ze śmierci Barana. Nikt inny tutaj nie jest baranem. Gdyby nie szalał na drodze, nie wypadłby z niej. I całe szczęście, że nikt inny nie ucierpiał.

  • Odpowiedz łukasz środa, 14 czerwca 2017 14:08 Umieszczone przez: łukasz

    ludzie zastanówcie sie co piszecie,szkoda człowieka był młody...a jak nie macie pewnego info to nie piszcie na 4lomza pisza ze miał 34 lata,a tak na przyszłosc noga z gazu pomału ale do celu.Polecam szczególnie w tym miejscu tam zwalniac bo czesto tam stoja z suszara elo!

  • Odpowiedz xsawier środa, 14 czerwca 2017 16:36 Umieszczone przez: xsawier

    Pieprzone zasrane Polskie drogi i ekolodzy do zabicia co nie pozwalają wycinać przydrożnych drzew,a te powinny być dawno w elektrociepłowniach spalone. Inżynierowie i urzędasy odpowiedzialni za drogi też do zabicia bo nie do wyobrażenia jest by rosły przy drodze drzewa,był w cholerę głęboki rów i nie ma barier ochronnych !!!!!!!!

  • Odpowiedz obiektywny środa, 14 czerwca 2017 16:57 Umieszczone przez: obiektywny

    no tak bo poraz kolejny drzewo wyszlo na droge i zaskoczylo kierowce... troche wiecej wyobrazni i by nic sie nie stalo. Skoro jest znak ograniczenia do 40 to ma on jakis cel jako upiekszenie krajobrazu nie stoi.

  • Odpowiedz kierowca bombowca środa, 14 czerwca 2017 16:59 Umieszczone przez: kierowca bombowca

    Xsawier - do zabicia. Tłuku a czy to drzewo rośnie przy drodze? Nie! Rośnie parę metrów za drogą i w dodatku daleko od następnego. "W cholerę głęboki rów" wcale nie jest rowem i to głębokim a bariery są ślepaku tylko nie wzdłuż całej drogi z Łomży do Przytuł! Według ciebie powinno się budować drogi bez zakrętów i skrzyżowań, ośmiopasmowe, bez rowów i wąwozów, idealnie poziome i ogrodzone z obu stron wysokimi na pięć metrów ścianami, żeby broń Boże jakiś łoś czy jeleń nie wskoczył ci na drogę. Jeździłbyś takimi drogami? Ja nie! P.S. Nazwy w przymiotniku piszemy w języku polskim z małej litery.

  • Odpowiedz bl środa, 14 czerwca 2017 18:37 Umieszczone przez: bl

    Romeo buł i już Romea nia ma

  • Odpowiedz Zxas środa, 14 czerwca 2017 21:27 Umieszczone przez: Zxas

    Co bylo minęło zycia sie nie cofnie tak musialo byc i nie ma tu kogo obwiniac

  • Odpowiedz asdfghjkl czwartek, 15 czerwca 2017 16:10 Umieszczone przez: asdfghjkl

    czepiajcie się projektanta że akurat nie uwzglednil barier energochlonnych w tym miejscu, zeby zaczynaly sie dwa - trzy metry wczesniej czlowiek prawdopodobnie by zył

  • Odpowiedz Gucio czwartek, 15 czerwca 2017 17:30 Umieszczone przez: Gucio

    O poranku to najlepszy jest seks niż jakaś głupia niepotrzeba śmierć której można było uniknąć.

  • Odpowiedz Jawamdam czwartek, 15 czerwca 2017 21:27 Umieszczone przez: Jawamdam

    Odp..... Sie jak ktos nie wie co tam zaszlo. Bylo i jego troche winy ale i kogos innego. My rodzina to wiemy