vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
czwartek, 13 lipca 2017 06:57

Konsultacje w sprawie budowy drogi Łomża - Mężenin

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Konsultacje w sprawie budowy drogi Łomża - Mężenin fot. Google Street View
W połowie lutego informowaliśmy o rozpoczęciu przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku procedury wyłonienia wykonawcy dokumentacji projektowej na budowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej Nr 679 na odcinku Łomża – Mężenin. Teraz rozpoczynają się w tej sprawie konsultacje społeczne.

Konsultacje społeczne to kolejny etap, w wyniku którego drogowcy mają poznać oczekiwania i potrzeby mieszkańców terenów, przez które przebiega droga na remontowanym odcinku. W tym celu Biuro Projektów ARTERIA sp. z o.o., które wygrało przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej, przygotowało wstępne koncepcje. To one będą przedmiotem konsultacji społecznych, a na podstawie całości powstanie ostateczna dokumentacja wykonawcza.

Spotkanie organizowane dla mieszkańców powiatu łomżyńskiego zaplanowane zostało na 10 sierpnia 2017 roku. Odbędzie się ono o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu.

W ramach spotkań z mieszkańcami w terminach od 12 lipca 2017r. do 23 sierpnia 2017r. w Urzędzie Gminy Łomża, ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a, 18-400 Łomża, zostanie udostępniony do wglądu plan sytuacyjny dotyczący budowy i rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 679 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi
i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Łomża – Mężenin oraz formularze do zgłaszania uwag, wniosków i zastrzeżeń dotyczących budowy i rozbudowy drogi. Wnioski zostaną przeanalizowane pod względem technicznym i w miarę możliwości uwzględnione w dokumentacji projektowej.

Wnioski i uwagi dotyczące projektu można składać w formie pisemnej w dniu konsultacji bądź w siedzibie Urzędu Gminy Łomża lub przesyłać w terminie do 23 sierpnia 2017r. na adres:

 • Urząd Gminy Łomża, ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a, 18-400 Łomża, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 86 224 50 05;
 • Biuro Projektów „ARTERIA" sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 49 lok. 412, 15-002 Białystok, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;
 • Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, ul. Elewatorska 6, 15-620 Białystok, faks: 85 67 67 153, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Czytaj również: Droga 679 Łomża - Mężenin do remontu

4 komentarzy

 • Odpowiedz żeby nie było niczego czwartek, 13 lipca 2017 07:07 Umieszczone przez: żeby nie było niczego

  protestuje jako POwiec, Kodowiec, obywateloRPowiec przeciwny jestem takiemu obrotowi sprawy i w ogole protestuję że protestuję !!!

 • Odpowiedz Konon czwartek, 13 lipca 2017 07:09 Umieszczone przez: Konon

  Drugi Kononowicz czy jak?

 • Odpowiedz korelacja czwartek, 13 lipca 2017 07:58 Umieszczone przez: korelacja

  Przegapiony wjazd na S8 Warszawa-Białystok
  dwa ronda, wieś Mężenin i Rutki po drodze
  a można było ominąć i mieć szybki i wygodny dojazd do Białegostoku
  gdzie były nasze władze ?

 • Odpowiedz Elwira J czwartek, 13 lipca 2017 09:00 Umieszczone przez: Elwira J

  Na doroczną wystawę koni zaprasza w najbliższą niedzielę gmina Piątnica. Od godz. 11.30 w stadninie koni „FORTECA" Fort II w Piątnicy, która jest współorganizatorem wystawy, będziemy mogli podziwiać konie zimnokrwiste i przyjrzeć się premiowaniu źrebiąt.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu