vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 17 lipca 2017 10:04

Pijany tatuś "opiekował się" dziećmi

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne
Policjanci zatrzymali wczoraj mężczyznę, który mając ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie "opiekował się" dwojgiem swoich małych dzieci. Nieodpowiedzialny rodzic noc spędził w policyjnym areszcie, a sprawą zajmie się teraz sąd. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo może grozić kara do 5 lat więzienia.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał wczoraj informację, że na balkonie jednego z mieszkań ma przebywać zamknięte dziecko. Na miejsce interwencji natychmiast został skierowany patrol, który po przybyciu zastał na balkonie pierwszego piętra wystraszoną i płaczącą dziewczynkę.

Policjanci bezzwłocznie udali się do mieszkania, lecz mimo wielokrotnego pukania do drzwi, nikt ich nie otworzył. Okazało się, że mieszkanie było niezabezpieczone, a policjanci swobodnie weszli do środka. Wewnątrz mieszkania mundurowi zastali śpiącego 24-latka, od którego wyczuli silną woń alkoholu.

Funkcjonariusze natychmiast uwolnili zamkniętą na balkonie płaczącą 4-letnią dziewczynkę, a także zaopiekowali się jej 1,5 rocznym bratem, który leżał na podłodze w sąsiednim pokoju. Dzieci były brudne i wyglądały na zaniedbane, a w mieszkaniu policjanci zastali ogólny nieład i nieporządek. Na miejsce interwencji wezwano załogę pogotowia, która zabrała dzieci do szpitala.

Mundurowi, zatrzymali nieodpowiedzialnego 24-letniego ojca, u którego badanie alkomatem wykazało ponad 2,6 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna noc spędził trzeźwiejąc w policyjnym areszcie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego opiekuna zajmie się sąd. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo może grozić kara do 5 lat więzienia.

1 komentarz

 • Odpowiedz przez tak liczne 8 wieków poniedziałek, 17 lipca 2017 13:33 Umieszczone przez: przez tak liczne 8 wieków "bracia i siostry"

  widać jak na dłoni że NADZIEJA w "KOŚCIELE ŁOMŻYŃSKIM" to św.krowa parafialnego państwa w państwie świeckim która dużo ryczy duża rośnie i gówno*) daje

  bo

  NADZIEJA w Łomży to szmata większej operacji typu FALSE FLAG


  ____________________

  *) por. "gówno prawda" - Tischner'yzm vide zakłamanie społeczne religijnej gawiedzi - wg. J 8 44 - ks.Ojca obłudnika i hipokryzji Matki Kościoła Łomżyńskiego qui pro quo przykazania Dekalogu "czcij Ojca i Matkę" o co pytała posłana na Sejm Posłanka ziemi Tej Ziemi cmentarnianej B. Krynicka ambasador "grobów pobielanych"

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu