vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
środa, 09 sierpnia 2017 19:30

Wbił się w tył ciężarówki [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wbił się w tył ciężarówki [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło dziś po południu na drodze na wojewódzkiej nr 677. W okolicach wsi  Konopki jadący od strony Łomży osobowy mercedes z dużą siłą uderzył w tył jadącej przed nim ciężarówki.

Do kolizji doszło przed godziną 18.00. Na miejscu są służby ratunkowe. Na szczęście nikt z tego zdarzenia nie trafił do szpitala.

Część aut kieruje się na objazdy drogami gruntowymi, ale zdecydowana cześć pojazdów stoi w długim korku.

Galeria zdjęć

14 komentarzy

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:09 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:17 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:17 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:17 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Znawca czwartek, 10 sierpnia 2017 00:17 Umieszczone przez: Znawca

    Co wy piszecie? To nie była wina kobiety z mercedesa!!! Wasza zasobność informacji jest tak niska jak poziom waszych artykułów. Nie napisaliście już ze wina jest kierowcy który wyprzedzał na ,,trzeciego,, Poszukajcie sobie lepszego źródła!!

  • Odpowiedz Pociejewo czwartek, 10 sierpnia 2017 00:51 Umieszczone przez: Pociejewo

    no cóż jak by mieli nagranie jak ktoś jedzie pod prąd to by wtedy wrzucili i by były heheszki a tak pitu pitu :)

  • Odpowiedz Lolek czwartek, 10 sierpnia 2017 06:57 Umieszczone przez: Lolek

    Znawca nie zesraj się z podniecenia......