vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
czwartek, 10 sierpnia 2017 12:13

Samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek?

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Czy 39-letni mieszkaniec Rajgrodu popełnił samobójstwo? Wiele na to właśnie wskazuje. W minioną niedzielę mężczyzna podciął sobie gardło i wykrwawił się na miejscu. Zrobił to w samochodzie na parkingu przed jednym z miejscowych sklepów.

zenek

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 16.00 na parkingu przed jednym ze sklepów w Rajgrodzie. Mężczyzna przyjechał na zakupy z rodziną. Kiedy jego żona z córeczką wysiadły z samochodu mężczyzna prawdopodobnie w akcie samobójczym podciął sobie gardło. Z samochodu wysiadł obficie krwawiąc, po czym upadł w pobliżu auta.

Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe nie zdołało uratować mężczyźnie życia. W aucie natomiast znaleziony został nóż, który posłużył jako narzędzie prawdopodobnego zamachu na własne życie 39-latka. Wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają pod nadzorem prokuratury grajewscy policjanci.

1 komentarz

  • Odpowiedz dziadek piątek, 11 sierpnia 2017 06:38 Umieszczone przez: dziadek

    To był pewnie nieszczęśliwy wypadek...
    Podobno jakieś 25 lat temu pewien łomżyński mecenas popełnił samobójstwo rozbijając sobie głowę maszyną do pisania.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

feedback