piątek, 11 sierpnia 2017 13:39

eMPeKiem na Niedzielę Św. Rocha do Nowogrodu

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
eMPeKiem na Niedzielę Św. Rocha do Nowogrodu fot. Archiwum MyLomza.pl
Miejskie Przedsiębiorstwo KOmunikacji poinformowało, że w niedzielę 20 sierpnia uruchomi linię specjalną, która dowiezie wszystkich chętnych do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie na doroczne obchody Niedzieli Św. Rocha. Autobu przywiezie też wszystkich z powrotem do Łomży.

Koszt biletu w obie strony, niezależnie od miejsca wsiadania, wyniesie 5 zł. Będzie go można kupić u kierowcy (uprawnia do przejazdu do Nowogrodu i z powrotem, dlatego trzeba go zachować), a dla osób, które zgłoszą się wcześniej wypełniając formularz na stronie MPK - tylko 4 zł. Każda osoba, która się zgłosi i poda adres e-mail otrzyma kod, który uprawnia do zniżki na przejazd. Pasażer musi go powiedzieć kierowcy - wtedy za bilet zapłaci o złotówkę taniej (w obie strony).

Dodatkowo pasażerowie będą mogli wylosować upominki ufundowane przez organizatorów i wystawców "Niedzieli Św. Rocha". Wygrać będzie można fafernuchy z piekarni "Serafin", lody z firm "Gotti" i Karczmy Kurpiowskiej w Skansenie, balony i zjazdy na zjeżdzalni dla dzieci ufundowane przez Dominika Borkowskiego, bilety wstępu na festyn i książeczki "Pieśni Kurpiowskie" przygotowane przez Skansen. Upominków jest ponad 200, więc na pewno warto skorzystać.

W górę