vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 08:30

23-letnia łomżynianka zginęła w wypadku w Białymstoku

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
23-letnia łomżynianka zginęła w wypadku w Białymstoku fot. KWP w Białymstoku
23-letnia, studiująca w Białymstoku, pochodząca z Łomży Klaudia zginęła w niedzielę w tragicznym wypadku, do którego doszło na ulicy Antoniukowskiej w Białymstoku. Podejrzewany o spowodowanie wypadku 26-latek uciekł z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany przez kierowcę taksówki, który przekazał go policjantom.

O wypadku białostocka Policja została poinformowana w niedzielę o godz. 4.30. Do zdarzenia doszło przy przystanku autobusowym na ulicy Antoniukowskiej, niedaleko skrzyżowania ze Świętokrzyską. Osoba kierująca volkswagenem polo, prawdopodobnie zatrzymany 26-letni mężczyzna (są co do tego pewne wątpliwości), jechała od centrum Białegostoku. W wypadku, oprócz Klaudii, zginął także 38-letni mężczyzna, prawdopodobnie znajomy młodej kobiety.

Jak wynika z relacji przedstawionej przez TVN24, oboje stali na przystanku w oczekiwaniu na autobus.

Policję o wypadku poinformował kierowca taksówki, który widząc "coś" leżącego na jezdni zwolnił, a kiedy stwierdził, że jest to cżłowiek, zatrzymał się. To była Klaudia, która już nie dawała oznak życia. Po chwili taksówkarz zauważył leżącego nieco dalej mężczyznę, który jeszcze żył. Przystąpił do reanimacji poszkodowanego. W rozmowie z TVN24 zrelacjonował przebieg wydarzeń.

- Za rondem zobaczyłem, że na prawym pasie jakiś worek leży duży. Myślę - ominę go, ale przyhamowałem i zobaczyłem, że jakaś osoba leży. Wyszedłem z samochodu, pasażerowie również wysiedli ze mną i zobaczyłem, że to kobieta. Przewróciliśmy ją na plecy, bo leżała na brzuchu, sprawdziliśmy tętno, niestety nie było żadnego pulsu - mówił (http://www.tvn24.pl)

W tym czasie inny taksówkarz, który był świadkiem potrącenia, dogonił uciekające polo, zablokował mu możliwość dalszej ucieczki swoim autem i zatrzymał 26-letniego mężczyznę, którego przekazał przybyłym policjantom. Jak podają niektóre media tłumaczył on, że nie kierował autem w momencie wypadku tylko przesiadł się na miejsce kierowcy chcąc pomóc swojej znajomej.

Wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśnia pod nadzorem Prokuratury białostocka Policja, Policjanci sprawdzą wersję 26-latka.

- Został zatrzymany 26-letni mężczyzna, podejrzewany o spowodowanie wypadku. Kierowca został wskazany przez taksówkarza. 26-latek był trzeźwy, ale została mu pobrana krew na obecność alkoholu i środków odurzających - powiedział przed kamerą TVN24 rzecznik prasowy Policji asp. Romanowicz.

19 komentarzy

  • Odpowiedz Orzensek poniedziałek, 21 sierpnia 2017 09:15 Umieszczone przez: Orzensek

    Przepraszam być może pytanie nie na miejscu, ale zna ktoś może fejsbuka tej dziewczyny? bardzo bym prosił o podanie :(

  • Odpowiedz margaert poniedziałek, 21 sierpnia 2017 09:19 Umieszczone przez: margaert

    łowca odszkodowań?

  • Odpowiedz Lili poniedziałek, 21 sierpnia 2017 09:24 Umieszczone przez: Lili

    kondolencje dla rodziny, coś strasznego. i kierowca i zabici mają zmarnowane życie.

  • Odpowiedz pruderyjny poniedziałek, 21 sierpnia 2017 10:05 Umieszczone przez: pruderyjny

    znajomość ze starszymi facetami szkodzi..?

  • Odpowiedz D poniedziałek, 21 sierpnia 2017 10:22 Umieszczone przez: D

    Orzensek zajmij się swoim życiem a nie sensacji szukasz...

  • Odpowiedz Gerard poniedziałek, 21 sierpnia 2017 11:53 Umieszczone przez: Gerard

    Ludzie ogarnijcie się co za głupie wpisy. Kondolencje rodzinie

  • Odpowiedz Memento mori poniedziałek, 21 sierpnia 2017 12:33 Umieszczone przez: Memento mori

    wPiSy godne propagandzie, że tylko uchodźcy ludzi rozjeżdżają...

  • Odpowiedz Ell questa poniedziałek, 21 sierpnia 2017 12:54 Umieszczone przez: Ell questa

    PrOpaganda godna T..skVN, tylko że to stało się nieumyślnie jak we Francji, Anglii, Niemczech czy Hiszpanii. Taka sobie różnica lewaku.

  • Odpowiedz maniek zk czewony poniedziałek, 21 sierpnia 2017 13:42 Umieszczone przez: maniek zk czewony

    a ten co spowodowal wypadek to nie islamski terorysta ?

  • Odpowiedz ble poniedziałek, 21 sierpnia 2017 14:25 Umieszczone przez: ble

    Pruderyjny
    tobie może zaszkodzić najbardziej, to nie miejsce na żarty, kiedyś sam poczujesz to, czego doświadcza teraz rodzina ...

  • Odpowiedz Yeti poniedziałek, 21 sierpnia 2017 16:29 Umieszczone przez: Yeti

    poniedziałek, 21 sierpnia 2017 10:15 Umieszczone przez: Orzensek

    Wypier(dalaj

  • Odpowiedz pruderyjny poniedziałek, 21 sierpnia 2017 19:17 Umieszczone przez: pruderyjny

    niestety, nie czuję większego żalu tej dziewczyny, tylko dlatego, że to łomżynianka, zauważam podobną tragedię w postaci tragicznej śmierci jej znajomego, który jak na godzinę 4 rano w niedzielę wydaje mi się zbyt o wiele od niej starszy, tylko tyle, a dla niektórym może aż tyle

  • Odpowiedz real poniedziałek, 21 sierpnia 2017 19:35 Umieszczone przez: real

    Co za PIS-owskie chamstwo zebrało się na tym forum! Wpisy godne ludzi honoru, dla których Bóg Honor Ojczyzna to najważniejsze hasła. Tak, tylko hasła, bo wartości prawdziwych w tym nie ma żadnych.

  • Odpowiedz ŁKS wtorek, 22 sierpnia 2017 00:48 Umieszczone przez: ŁKS

    real ssij pale lamusie

  • Odpowiedz flowers2017 wtorek, 22 sierpnia 2017 08:18 Umieszczone przez: flowers2017

    Znałam osobiście Klaudię.. bardzo fajna dziewczyna, mądra poukładana z poczuciem humoru .. takich ludzi jak ona świat potrzebuje ... bardzo mi przykro, zawsze będę dobrze ją wspominać i nasze czasy w wolontariacie... Spoczywaj w pokoju [*]

  • Odpowiedz Pablo Cubełek wtorek, 22 sierpnia 2017 10:02 Umieszczone przez: Pablo Cubełek

    jakim trzeba być de-bilem, żeby przy tej tragedii przypisywać komuś przynależność do konkretnej partii. ZABAWA W POLITYKĘ POD ARTYKUŁEM O TRAGICZNEJ ŚMIERCI. Splunąłbym ci mendo, lewaku parszywy w ryj.

  • Odpowiedz Ky wtorek, 22 sierpnia 2017 18:20 Umieszczone przez: Ky

    Klaudia czamarecka [*]

  • Odpowiedz Wojciech Czarnecki piątek, 01 września 2017 17:16 Umieszczone przez: Wojciech Czarnecki

    Pani Klaudia była fajnoł Panioł na świecie lubie ją

  • Odpowiedz Leola piątek, 20 października 2017 11:21 Umieszczone przez: Leola

    phân phối chung cư d'capitale