vizo-mylomza kursy maturalne 1000
piątek, 22 września 2017 09:15

Łomżyniak poszkodowany w wypadku przez pijanego kierowcę [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Łomżyniak poszkodowany w wypadku przez pijanego kierowcę [FOTO] Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.moja-ostroleka.pl
47-letni mieszkaniec Łomży kierujący skodą i jego 58-letni pasażer zostali ranni w wypadku, do którego wczoraj doprowadził pijany kierujący bmw z powiatu ostrołęckiego. W zdarzeniu ucierpiał też 30-latek z Malborka, a doszło do niego na drodze nr 677 Łomża - Ostrów Maz. w miejscowości Gostery.

ladne-dywany

Jak podaje portal www.moja-ostroleka.pl, w wyniku wypadku do szpitala zabrane zostały trzy osoby. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, ale ostrołęccy policjanci szybko ustalili i zatrzymali mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Do zdarzenia doszło w czwartek 21 września około godz. 13.00.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący bmw jadąc od wsi Andrzejki w kierunku Pisk na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku stop, tym samym nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą około 30-letniemu mieszkańcowi Malborka, który poruszał się prawidłowo od strony Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Łomży. Uderzenie bmw spowodowało zepchnięcie toyoty na przeciwległy pas ruchu i zderzenie się z jadącą z naprzeciwka skodą, kierowaną przez 47-letniego mieszkańca Łomży, który jechał z 58-letnim pasażerem - poinformował ostrołęcki portal asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kierowca bmw po zderzeniu szybko odjechał z miejsca wypadku. Wszyscy pozostali uczestnicy zostali zabrani do szpitali w Łomży, Ostrołęce oraz Ostrowi Mazowieckiej, byli trzeźwi. W wyniku zaistniałej sytuacji na miejscu już po chwili pojawił się kolejny patrol z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego, który szybko ustalił kierowcę bmw.

- Mężczyzna po krótkim czasie został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania, okazało się nim 49-letni mieszkaniec naszego powiatu. Szybko wyjaśniła się przyczyna ucieczki z miejsca zdarzenia, od mężczyzny wyraźnie było czuć alkohol. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a on sam został osadzony w policyjnym areszcie - mówił oficer prasowy z KMP w Ostrołęce.

Dalsze czynności pod nadzorem prokuratury prowadzą funkcjonariusze z ostrołęckiej komendy policji.

Źródło: www.moja-ostroleka.pl

9 komentarzy

  • Odpowiedz Poprawcie tytuł piątek, 22 września 2017 09:54 Umieszczone przez: Poprawcie tytuł

    mieszkaniec Łomży; łomżanin

  • Odpowiedz Dekalogiem Parakleta w Dekalog sprawców kultu kultury Boga Honoru i Ojczyzny Matki Ojca Dyrektora (por. J 8, 44) piątek, 22 września 2017 10:06 Umieszczone przez: Dekalogiem Parakleta w Dekalog sprawców kultu kultury Boga Honoru i Ojczyzny Matki Ojca Dyrektora (por. J 8, 44)

    @ "Poprawcie tytuł"

    a może to tylko Łomżyniak nie autochton (nie rdzenny Łomżanin)

  • Odpowiedz ? piątek, 22 września 2017 10:07 Umieszczone przez: ?

    może to tylko taki Łomżyniak jak Bielicka

  • Odpowiedz dziadek piątek, 22 września 2017 10:53 Umieszczone przez: dziadek

    Następny pijany przygłup za kierownicą!

  • Odpowiedz ? piątek, 22 września 2017 21:26 Umieszczone przez: ?

    poświęcone auto i medaliki w aucie były ?

  • Odpowiedz :( sobota, 23 września 2017 16:53 Umieszczone przez: :(

    Szmaciarz bez mózgu

  • Odpowiedz ? sobota, 23 września 2017 17:28 Umieszczone przez: ?

    @ :(

    na trzeźwy rozum (ludzkości) można zrobić więcej szkody

    np. przyziemne "forum trzeźwościowe" skupiające uwagę oderwaną od większych zagrożeń

    Trudno zaprzeczyć i nie zgadzać się z tym że kapłani są jednak egocentrycznymi krwiopijcami w towarzystwie wzajemnej aberracji pijąc krew zbawiciela - krew ofiary spożywaną dość samolubnie LUDOWI pozostawiając jak psom - owczarkom - to co zbywa z Arcy Pańskiego stołu Arcy Pasterza "Owczarni" czytam "Kościoła Ubogiego dla Ubogich" przez Święty Kościół Grzeszników - Obłudnych Hierarchów łaskawie karmionego komunią samolubnej konsumpcji - "stosunku służbowego" - miłości bliźniego do siebie samego czy też nie zgadzać się z tym że krew Jezusa nieprzegotowana po przeistoczeniu zawiera jeszcze zakazaną przez "APOSTOLSTWO TRZEŹWOŚCI" substancję (?) odbierającą jeden pewnie jedyny z fundamentalnych warunków szczęśliwego życia człowieka. (Trzeźwość kliniczna zamiast trzeźwości duchowej) Jej brak niszczy więź z Bogiem, z Kościołem, niszczy osobę, rodziny, relacje międzyludzkie - jak powiedział Papież Franciszek od tych co czyniąc forum trzeźwości delikatnie rzec ujmując na TRZEŹWY ROZUM UPOŚLEDZILI "świadomość Kościoła (która - wtrącenie) nadeszła trochę późno; a kiedy to ("to" co Biskupom nie przechodzi na głos przez gardło - ks.pedofilia - wtrącenie) się dzieje, środki rozwiązania problemu też przychodzą późno". "Jestem świadom trudności, ale taka jest rzeczywistość i ja mówię tak: spóźniliśmy się" - ocenił Franciszek. "Być może stara praktyka przenoszenia (bądźmy poważni UKRYWANIA + ROZBESTWIANIA - wtrącenie) ludzi (sprawców+ofiar- wtrącenie), by nie stawić czoła problemowi, uśpiła (umartwiła - wtrącenie) trochę sumienia" - przyznał papież zwracając się do Komisji, którą powołał w 2014 roku. ZATEM Ks.Bronakowski na trzeźwy rozum zajmujecie się "biciem piany" odwracając uwagę od przyczyn zła których sami jesteście skutkami i "ziarnem przyczyn" na przyszłość jako dojrzałe już OW[O]CE płodnej "formacji duchowej" złEgo Ducha nie tylko "pogrobowców" z kurii ks.Paetza - nieprawdaż ?

  • Odpowiedz tyson niedziela, 24 września 2017 09:19 Umieszczone przez: tyson

    @?
    Były a w twoim aucie zjebani kodowcy byli?

  • Odpowiedz ? niedziela, 24 września 2017 09:29 Umieszczone przez: ?

    @ tyson
    zjebani nie ale ochrzczeni religijnym wodolejstwem tak samo jak Ty pozbawieni Ducha ... "Rze" tak brzydko powiem rozumnego bardziej niż "owce" pasterzy dobrych inaczej

    czy to jest przekaz merytoryczny ... na twoim poziome czy zniżyć się jeszcze bardziej ?