wloskie-wieczory dom lomza
wtorek, 03 października 2017 15:28

Trzy osoby ranne w Starych Kupiskach [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło przed godz. 15.00 w Starych Kupiskach. Dostawczy mercedes zderzył się z osobowym fordem fusion. Są utrudnienia w ruchu pojazdów, ale kierowcy radzą sobie objeżdżając miejsce zdarzenia bocznymi uliczkami.

brico lomza

Jak poinformowała asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, do szpitala odwiezione zostały trzy osoby.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie dostawczy mercedes wyprzedzał inny pojazd, kiedy z boku, prawdopodobnie z posesji, wyjechał ford, którego kierowca wymisił pierwszeństwo. Doszło do zderzenia. Mercedesem podróżowało dwóch mężczyzn, którzy o własnych siłach opuścili pojazd. W fordzie, oprócz kierowcy była jeszcze co najmniej jedna osoba - kobieta.

W chwili obecnej w miejscu wypadku pracują strażacy i policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowo jego okoliczności. Wcześniej było też pogotowie, które zabrało poszkodowane osoby do szpitala. Nie ma jeszcze informacji jak długo mogą potrwać utrudnienia w ruchu. Jak zaobserwowaliśmy na miejscu, niektórzy kierowcy omijają miejsce zderzenia ul. Stawową (od strony Łomży) oraz Armii Krajowej od strony przeciwnej.

Galeria zdjęć

1 komentarz

  • Odpowiedz malineczka wtorek, 03 października 2017 17:50 Umieszczone przez: malineczka

    Stare jełopy

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu