wloskie-wieczory dom lomza
czwartek, 05 października 2017 19:55

Groźna kolizja w Mątwicy [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Około godz. 19.00 doszło do groźnie wyglądającej kolizji w Mątwicy. Osobowy volkswagen zderzył się z mini busem. Na szczęście nikt z podróżujących autami nie został ranny. Zniszczeniu uległy jedynie samochody. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

brico lomza

Według naszych ustaleń czarny volkswagen, który jechał od strony Łomży, na skrzyżowaniu w Matwicy zaczął skręcać w lewo. Z przeciwka natomiast, od strony Nowogrodu, jechał biały bus, na którym kierujący niemieckim autem wymusił pierwszeństwo doprowadzając do zderzenia. Mniejszy pojazd odbił się od większego i zatrzymał na słupkach podtrzymujących łańcuch odgradzających jezdnię od chodnika.

W obu samochodach jechali sami kierowcy i żaden z nich nie odniósł obrażeń. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy szczegółowo ustalą okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu