wloskie-wieczory dom lomza
piątek, 06 października 2017 07:04

Dwa lata Karty Dużej Rodziny w Gminie Łomża [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Dwa lata Karty Dużej Rodziny w Gminie Łomża [VIDEO] fot. www.mylomza.pl
Minęły już dwa lata od momentu wprowadzenia w Gminie Łomża, jako pierwszym samorządzie wiejskim w województwie podlaskim, lokalnej Karty Dużej Rodziny. Bilans tych dwóch lat, to 50 przedsiębiorców oferujących niższe ceny swoich towarów i usług oraz prawie 1 tys. wydanych kart.

brico lomza

Karta Dużej Rodziny w gminie Łomża okazała się niewątpliwym sukcesem. Aż blisko tysiąc wydanych kart w gminie zamieszkanej przez nieco ponad 11 tys. osób to znakomity wynik. Rodziny te mogą korzystać z oferty 50 przedsiębiorców, którzy przystąpili do Karty Dużej Rodziny Gminy Łomża, na preferencyjnych warunkach czyli po prostu po niższych cenach.

Przedsiębiorcom tym postanowił wczoraj podziękować wójt Gminy Łomża Piotr Kłys. Podczas uroczystości zorganizowanej w świetlicy w Giełczynie z okazji drugiej rocznicy wprowadzenia Karty, wręczył przedsiębiorcom okolicznościowe dyplomy, upominki i kwiaty.

- Jako wójt widzę, że wygrywamy wszyscy. Wygrywa gmina, ponieważ jest w stanie zaoferować dobre usługi dla swoich mieszkańców. Wygrywają mieszkańcy, co jest naważniejsze. To, że mieszkańcy korzystają z tych usług to widać, bo potwierdzają to przedsiębiorcy. Wygrywają przedsiębiorcy, bo to generuje dla nich obrót, promocję, my też jesteśmy w stanie w jakiś sposób przez to, że są w tym systemie, ich promować - tłumaczy wójt Piotr Kłys.

Słowa wójta potwierdzają zarówno przedsiębiorcy, jak też główni beneficjenci systemu czyli rodziny korzystające ze zniżek oferowanych razem z Kartą.

5 komentarzy

 • Odpowiedz akwi piątek, 06 października 2017 08:42 Umieszczone przez: akwi

  wojcie a zaprosznia dostały instytucje miejskie typu mosir czy teatr??????bo na zdjęciach chłopów nie widac:)

 • Odpowiedz Motyl piątek, 06 października 2017 15:22 Umieszczone przez: Motyl

  A w Nowogrodzie jak dalej nic :(

 • Odpowiedz Cargo piątek, 06 października 2017 17:04 Umieszczone przez: Cargo

  Aktorzy jednego sezonu, Krynicka i Kłys. Żaden lans już im nie pomoże. Likwidator szkół i modystka sejmowa.

 • Odpowiedz mieszkaniec piątek, 06 października 2017 21:52 Umieszczone przez: mieszkaniec

  większość jak widać to pracownicy gminy pan wójt by się wstydził korzystać ze znizek karty duzej rodziny z takim dochodem

 • Odpowiedz Qwerty piątek, 06 października 2017 23:13 Umieszczone przez: Qwerty

  Najlepszy wójt od lat. Nz razie poprzednicy mogą się wiele nauczyć.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu