niepodlegla-sweirp wloskie-wieczory
sobota, 07 października 2017 17:38

Leśna przygoda uczniów klas policyjnych z „Budowlanki” [FOTO]

Napisane przez  mano
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Leśna przygoda uczniów klas policyjnych z „Budowlanki” [FOTO] fot. nadesłane
Uczniowie klas policyjnych „Budowlanki” z Łomży zmierzyli się z kilkukilometrowym marszem na orientację. Była to VII edycja Pucharu Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii, czyli umiejętność poruszania się z mapą w nieznanym terenie.

brico lomza

Uczniowie klas licealnych o profilu służba w policji z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży uczestniczyli w VII edycji Pucharu Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii. Impreza odbyła się 5 października 2017r. w Czerwonym Borze, a głównym jej punktem był marszobieg terenowy pozwalający doskonalić orientację i umiejętność poruszania się z mapą w nieznanym terenie. Elementy survialu były dodatkowym wyzwaniem dla uczestników biegu, którzy mieli do pokonania kilkukilometrowy odcinek trasy i musieli potwierdzać obecność na punktach kontrolnych.

Zawody były zorganizowane w formie rywalizacji indywidualnej i zespołowej w kategoriach: Służby Mundurowe, Leśnicy, Szkoły i Uczelnie oraz Open. Łącznie w marszobiegu terenowym udział wzięło ponad 80 osób. Ogłoszenie wyników i ceremonia dekoracji zwycięzców odbyły się na „Modrzewiowej Polanie.” Po trudach leśnych zmagań doskonale smakowały kiełbaski przy ognisku i gorąca grochówka.

(tekst: J. Chojnowska, foto: A. Ulińska)

2 komentarzy

  • Odpowiedz Edward K niedziela, 08 października 2017 10:30 Umieszczone przez: Edward K

    Dlaczego dziewuszki w "mundurach" mają rozpuszczone włosy?? Taka to klasa "mundurowa" :)

  • Odpowiedz lomzyk niedziela, 08 października 2017 10:54 Umieszczone przez: lomzyk

    Wyglądają jak ochroniarze z biedry i większość pewnie tak skończy.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu