poniedziałek, 09 października 2017 11:25

Rolniczka szuka męża, który nie boi się pracy?

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rolniczka Małgosia, która w programie "Rolnik szuka żony" chce znaleźć sobie męża, ma okazję sprawdzić swoich kandydatów "w boju" czyli podczas codziennych prac w gospodarstwie. Wydaje się, że pierwsze wrażenia już są, niekoniecznie dla każdego pozytywne.

planeta asow

Panowie, którzy zamieszkali czasowo w domu Małgorzaty początkowo nie palili się do pomocy w gospodarstwie. Nasza rolniczka musiała ich nieco zmotywować. Jak można było przewidzieć, wychowani w mieście mężczyźni nie znają się na pracy rolnika, ale nie wszyscy też z jednakowym zapałem chcą się jej nauczyć. Jak duży będzie to miało wpływ na wybór Małgosi?

Panowie próbują różnych "sztuczek" żeby przekonać do siebie dziewczynę. Muzyka i taniec w oborze z krowią publicznością raczej jednak nie będzie decydować o jej wyborze. A może jednak? Co będzie ważniejsze? Oryginalne pomysły panów na zwrócenie większej uwagi na siebie, czy po prostu pokazanie, że z takiego męża będzie pożytek w gospodarstwie i wsparcie dla samotnej rolniczki? Kolejne odcinki z pewnością to pokażą.

Ocinkek 5/IV, wyemitowany wczoraj, możecie obejrzeć na stronie vod.tvp.pl. Premierowe odcinki programu "Rolnik szuka żony" w każdą niedzielę wieczorem na antenie TVP1.

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu