wtorek, 10 października 2017 08:43

Kierowca porsche przesadził na dk 61

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
58-letni kierowca porsche odpowiadał będzie przed sądem za przekroczenie prędkości. Mężczyzna pędził drogą krajową nr 61 z prędkością 156 km/h w miejscu obowiązywania 90 km/h. Jego jazdę przerwali funkcjonariusze z łomżyńskiej drogówki. Działo się to w Sierzputach, czyli w miejscu, gdzie kilka godzin wcześniej doszło do groźnej kolizji.

planeta asow

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży pełniąc wczoraj służbę na drodze krajowej nr 61 w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator, w pobliżu miejscowości Sierzputy Stare zauważyli jadący z dużą prędkością samochód. Przeprowadzony przez policjantów pomiar wykazał, że kierujący porsche porusza się z prędkością 156km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h.

W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli drogowej. Za jego kierownicą siedział 58-letni mieszkaniec województwa warmińsko - mazurskiego. Mężczyzna z popełnionego wykroczenia tłumaczył się będzie teraz przed sądem. Policjanci apelują o rozsądek na drogach.

5 komentarzy

 • Odpowiedz Porsche wtorek, 10 października 2017 08:55 Umieszczone przez: Porsche

  Ledwie zdążył włączyć czwarty bieg...

 • Odpowiedz SSMAAN wtorek, 10 października 2017 10:25 Umieszczone przez: SSMAAN

  Jak by jechał skodą lub innym passatem to by sensacji nie było ?

 • Odpowiedz xsawier wtorek, 10 października 2017 10:47 Umieszczone przez: xsawier

  Głupie myślenie SSMAAN-ie bo według ciebie lepszym autem można np. Ferrari Lambo czy rasistowska niemiecka szmata Porsche , a gorszym już nie. Powinni bardziej łapać cwaniaków z kasą i karać bo myślą , że mają grosz to są bezkarni.

 • Odpowiedz Kurp z lasu wtorek, 10 października 2017 12:59 Umieszczone przez: Kurp z lasu

  xsawier@ a ty lewak?

 • Odpowiedz prezesa_zarządu wtorek, 10 października 2017 18:43 Umieszczone przez: prezesa_zarządu

  Bankowo prosiak w tedeiku z faszystowskiego śmietnika z fałszywym oprogramowaniem i wyciętym dpf.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu