gosciniec-lomzynski
czwartek, 12 października 2017 07:58

Poprawa pogody dopiero w niedzielę?

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Jak wynika z prognoz meteorologicznych, na poprawę pogody musimy poczekać do najbliższej niedzieli. Dopiero tego dnia pojawi się więcej słońca, które podniesie też temperaturę powietrza i będziemy mogli cieszyć się tradycyjną "złotą, polską jesienią". Do tego czasu utrzymają się niewielkie opady i całkowite zachmurzenie.
brico lomza

Według prognozy opracowanej przez Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, dzisiaj w ciągu dnia czeka nas zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu. Wieczorem na północy województwa możliwe nawet słabe burze. Temperatura maksymalna będzie się wahać od 14°C do 16°C. Wiatr umiarkowany, po południu i wieczorem okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy utrzyma się zachmurzenie duże choć z większymi przejaśnieniami. Nadal będą przelotne opady deszczu. Możliwe też są słabe burze. Temperatura minimalna wyniesie od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 70 km/h, zachodni.

W piątek nadal będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Wiatr początkowo dość silny, od 30 km/h do 35 km/h, później umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Początkowo porywy wiatru do 70 km/h, później do 60 km/h.

Sobota i niedziela do południa zapowiadają się podobnie jak piątek. Za to niedzielne popołudnie przyniesie zmianę na lepsze. Około godz. 14.00 zacznie się pojawiać coraz więcej słońca, a temperatura wzrośnie nawet do 19°C. Około 17.00 chmury ustąpią i wypogodzi się już całkowicie. Według prognozy długoterminowej taki stan ma się utrzymać aż do przyszłego czwartku, 19 października.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu