dom lomza
niedziela, 12 grudnia 2010 16:07

Zostawił w miejscu włamania swój... dowód!

Napisała  PaW
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
19-latek, który wkradł się do jednego z domów w podbiałostockich Zaściankach, nie popisał się sprytem. Na miejscu włamania zostawił portef ze swoimi dokumentami. Zatrzymanie go było dla policjanów tylko kwestią czasu.

brico lomza

W sobotę rano policjanci z Wasilkowa zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z domów w podbiałostockich Zaściankach - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku.

Właściciele stwierdzili, że włamywacz zabrał z piwnicy elektronarzędzia, a z mieszkania- biżuterię.

Ustalenie sprawcy nie było jednak trudne. Pracujący nad zabezpieczeniem śladów policjanci znaleźli portfel z dowodem osobistym, którego właścicielem jest 19-letni mieszkaniec Zaścianek. Policjanci zatrzymali chłopaka w domu.

Odnaleźli tam także część skradzionych od sąsiada elektronarzędzi. Do pozostałych rzeczy schowanych w krzakach niedaleko posesji, do której włamał się sprawca, doprowadził użyty w działaniach pies służbowy.

Podczas przesłuchania okazało się, że 19-latej wkradł się do domu sąsiadów już wcześniej. W połowie maja ukradł laptopa, portfel i kosmetyki.

Sprawca usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna już wcześniej notowany był między innymi za włamanie do pojazdu.

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu