vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
poniedziałek, 06 listopada 2017 10:34

Małgorzata wybrała. Czy zawsze już będą razem? [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Małgorzata wybrała. Czy zawsze już będą razem? [VIDEO] fot. FB
Prowadząca gospodarstwo rolne w Uśniku Małgorzata, która wzięła udział w programie: Rolnik szuka żony, podjęła decyzję. Większego problemu z tym nie miała, bo serce zabiło mocniej tylko dla jednego z trzech kandydatów. Okazał się nim jeden z dwóch Pawłów.

Do swojego domu Małgosia zaprosiła Dawida i dwóch Pawłów. Starszy z nich, 31-letni, nie wzbudził w niej jednak aż takich uczuć, jak młodszy. Choć Małgosia miała zapewne wątpliwości dotyczące różnicy wieku pomiędzy sobą a nim (on - 24 lata, ona - 27), to okazało się, że nie jest to żadna przeszkoda, żeby być razem. w Pawle Małgosia doceniła wyjątkową dojrzałość, ponad jego wiek. Tym co ją ujeło była też bijąca od niego szczerość. No i widziała wyraźnie, że jemu najbardziej, a może nawet tylko jemu naprawdę zależay na tym, by zagościć w jej sercu. Wybrała młodszego z Pawłów i miejmy nadzieję, że ułożą sobie razem dalsze życie.

IV edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Wydawcy już szykują kolejną i rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń. czy tym razem również pojawi się ktoś z naszego regionu, komu będziemy mogli kibicować przez kolejne tygodnie tak, jak Małgosi z Uśnika? 

10 komentarzy

  • Odpowiedz Bożenka poniedziałek, 06 listopada 2017 11:04 Umieszczone przez: Bożenka

    W trakcie emisji tego odcinka jedliśmy z Januszem bigos z zapartym tchem.

  • Odpowiedz obserwator poniedziałek, 06 listopada 2017 12:51 Umieszczone przez: obserwator

    Piękna para z Małgosi i Pawła

  • Odpowiedz Łogier poniedziałek, 06 listopada 2017 13:39 Umieszczone przez: Łogier

    Młodszym łatwiej rządzić :)

  • Odpowiedz jordan poniedziałek, 06 listopada 2017 13:41 Umieszczone przez: jordan

    Innymi by nie rządziła a tym będzie dlatego go wybrała,na jego miejscu bym się nie cieszył z wyboru:)

  • Odpowiedz Bożenka poniedziałek, 06 listopada 2017 19:26 Umieszczone przez: Bożenka

    Łoj dadza sobie po programie

  • Odpowiedz Rrolnik poniedziałek, 06 listopada 2017 19:39 Umieszczone przez: Rrolnik

    Jak to? To już koniec? A co my bedziem oglondać z żonom za tydzień?

  • Odpowiedz Łoooo Jezuuuuu! poniedziałek, 06 listopada 2017 19:40 Umieszczone przez: Łoooo Jezuuuuu!

    Ona już wybrała, ale nie wiem czy on na prawdę do końca taki szczęśliwy będzie?

  • Odpowiedz GohaGohaGoha poniedziałek, 06 listopada 2017 19:48 Umieszczone przez: GohaGohaGoha

    A kiedy żonę znajdzie ?

  • Odpowiedz terry wtorek, 07 listopada 2017 02:12 Umieszczone przez: terry

    Ile im dajecie czasu zanim Małgośka wprowadzi swoje rządy i chłopak nie wytrzyma?

  • Odpowiedz real wtorek, 07 listopada 2017 09:05 Umieszczone przez: real

    Odkąd dzięki środkom z Unii Europejskiej internet trafił "pod strzechy" takie programy są najpopularniejsze. Co na to nasz kościół? Przecież to co najmniej graniczy z nierządem. A może ktoś czerpie z tego jeszcze korzyści? Oczywiście, ale czego się nie robi dla zadowolenia społeczeństwa.