vizo-mylomza baner jesienny2017-1000x200px
wtorek, 07 listopada 2017 14:31

Fundacja Sport Active profilaktycznie w Czerwonym Borze [FOTO]

Napisane przez  oprac. gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Fundacja Sport Active profilaktycznie w Czerwonym Borze [FOTO] fot. ZK Czerwony Bór
Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze podpisał porozumienie z przedstawicielami fundacji Sport Active. Głównym celem przedsięwzięcia jest edukacja i profilaktyka uzależnień wśród osadzonych jak również krzewienie idei sportowego fair play.

7 listopada gupa ok 50 osadzonych spotkała się z przedstawicielami fundacji Sport Active. Spotkanie było jednym z elementów realizacji programu readaptacji „Sport to Zdrowie".

Na początku prezes fundacji Łukasz Makarewicz przedstawił pokrótce założenia programowe fundacji i jej obszary działania. Mottem Sport Active jest hasło „Łączy nas sport nie narkotyki".

Jednym z gości był Dominik Golak - mistrz świata w trójboju siłowym, który zaprezentował osadzonym swoje osiągnięcia sportowe, przedstawił zasady czystego treningu i to jak wpleść sport w codzienne życie budujące charakter i zdrowe postawy. Opowiedział jak stworzyć zdrową pasję, która skutecznie odciągnie uwagę od niewłaściwych zachowań.

Na koniec dyrektor zakładu ppłk Adam Kozioł podpisał porozumienie z prezesem fundacji Łukaszem Makarewiczem. W ramach porozumienia zaplanowano cykl spotkań profilaktycznych z osadzonymi i ich udział w przedsięwzięciach fundacji.

tekst i zdjęcia: kpt. Paweł Zieliński, por. Dariusz Śmiechowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu