wloskie-wieczory dom lomza
czwartek, 09 listopada 2017 08:07

Pijany motocyklista uciekał przed Policją

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
28-letni motocyklista nie zatrzymał się na wezwanie policjantów do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki. Po zatrzymaniu okazało się, że w organizmie ma blisko 1,9 promila alkoholu. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

brico lomza

We wtorek około godziny 17.00 funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, podczas kontroli prędkości w miejscowości Czerwone, zauważyli motocykl, który jechał bez włączonych świateł mijania. Mundurowi natychmiast wydali kierowcy polecenie zatrzymania się do kontroli drogowej. Mężczyzna, mimo wyraźnych sygnałów wydawanych przez policjantów zlekceważył je i rozpoczął ucieczkę. Funkcjonariusze, natychmiast ruszyli za nim informując o tym dyżurnego kolneńskiej Policji.

Mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie się, kierowca jednośladu nie reagował i kontynuował ucieczkę. W trakcie jazdy wielokrotnie zajeżdżał drogę policjantom, a także jechał slalomem uniemożliwiając im jego wyprzedzenie. W pewnym momencie motocyklista gwałtownie skręcił w lewo. Aby uniknąć zderzenia z kierowcą jednośladu interweniujący policjanci musieli nagle hamować. Po wykonaniu tego manewru, motocyklista wjechał do przydrożnego rowu, porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Jednak już chwilę później nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany.

Od 28-latka policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych systemach okazało się, że ma on zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku. Oprócz tego, podczas kontroli mężczyzny policjanci ujawnili torebkę foliową z zawartością białego proszku, którą następnie zabezpieczyli.

28-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

1 komentarz

  • Odpowiedz Motocyklista czwartek, 09 listopada 2017 11:03 Umieszczone przez: Motocyklista

    Trzeba powalonym być aby wsiada po alko na motocykl same to że wsiadł to już stracony jako trup

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu