wloskie-wieczory dom lomza
piątek, 10 listopada 2017 11:20

Sentymentalnie do Lwowa i na plażę do Bułgarii

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Sentymentalnie do Lwowa i na plażę do Bułgarii fot. FB
Na marzec przyszłego roku Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach k/ Szczytna zapowiada nowy kierunek odlotów. Będzie można dostać się bezpośrednio do Lwowa i z niego powrócić. Natomiast od czerwca do końca przyszłorocznych wakacji można będzie wybrać się czarterowym lotem do Bułgarii.

brico lomza

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury zachęca do planowania przyszłorocznego urlopu w oparciu o swoją ofertę połączeń międzynarodowych. Niedawno poinformowano o uruchomieniu połączenia czarterowego z Szyman k/ Szczytna do Burgas w Bułgarii, którego operatorem będzie linia lotnicza Small Planet. Jest to pierwsze połączenie czarterowe w siatce połączeń lotniska w Szymanach. Rejsy realizowane będą w okresie od 19 czerwca do 4 września 2018 roku. Trasa obsługiwana będzie raz w tygodniu we wtorki, Airbusem A320, który na pokład może wziąć 180 pasażerów. Samolot będzie miał do pokonania 1500 km a lot będzie trwał ok. 1,5 godziny. Ceny biletów zaczynają się od 199,00 zł w jedną stronę.

Wcześniej, bo już od 27 marca 2018 roku, ruszy z Szyman nowe połączenie do Lwowa. Rejsy będą wykonywane dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty – w godzinach nocnych. Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1:40, żeby następnie wylądować w Szymanach o godz. 2:15. Start z Szyman przewidziany jest na godz. 3:10, a lądowanie we Lwowie na godz. 5:35. Rejsy będą wykonywane samolotem Bombardier Q400, który na pokład może zabrać 78 pasażerów, a operatorem będą Polskie Linie Lotnicze LOT. Ceny biletów zaczynają się od 239,00 zł za podróż w dwie strony.

1 komentarz

  • Odpowiedz Kaziu z ratusza piątek, 10 listopada 2017 18:47 Umieszczone przez: Kaziu z ratusza

    Tunezna mnie interesuje a nie lwow lew to ja

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu