wigilia2018 dom lomza
poniedziałek, 13 listopada 2017 09:03

Koncert Pieśni Patriotycznych w Podgórzu [VIDEO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Koncert Pieśni Patriotycznych był jednym z elementów realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu w porozumieniu z samorządem gminnym programu NIEPODLEGŁA 2017, na którego realizację gmina pozyskała dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

brico lomza

Organizatorami cyklu spotkań poświęconych Odzyskaniu Niepodległości przez Polskę „W drodze do niepodległości", które organizowane są w ramach Programu NIEPODLEGŁA 2017, są Wójt Gminy Łomża, Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu, Stowarzyszenie „Nasze Miejsce" oraz Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Łomży. W sobotę 11 listopada, w ramach tego cyklu, w kościele rektoralnym pw. Św. Antoniego w Podgórzu odprawiona została Uroczysta Msza Św. za Ojczyznę połączona z Koncertem Pieśni Patriotycznych w wykonaniu chóru męskiego z Podgórza.

2 komentarzy

  • Odpowiedz enej poniedziałek, 13 listopada 2017 09:13 Umieszczone przez: enej

    no o tym Niemcu który pluje nam w twarz to akurat właściwa pieśń we właściwym miejscu - gratulacje.

  • Odpowiedz zer wtorek, 14 listopada 2017 06:59 Umieszczone przez: zer

    To jest CHÓR?????!!!!

Skomentuj

Portal www.mylomza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie: mylomza@mylomza.pl

Strona główna | ŁomżaInformator łomżyński Ogłoszenia  |  Forum  |  Reklama
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu