vizo-mylomza kursy maturalne 1000
wtorek, 14 listopada 2017 11:07

Wypadek w Chojnach, jedna osoba ranna [FOTO]

Napisał  gak
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Wypadek w Chojnach, jedna osoba ranna [FOTO] fot. www.mylomza.pl
Około godz. 10.40 doszło do zderzenia na skrzyżowaniu w Chojnach Młodych, na drodze krajowej nr 61. Ranna została kobieta kierująca osobówką, w którą uderzyło auto ciężarowe. Na miejscu jest Policja i służby ratunkowe. Droga w stronę Ostrołęki jest zablokowana, a policjanci kierują jadących na objazdy.

ladne-dywany

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy na miejscu wypadku, kobieta kierująca audi dojechała do skrzyżowania z drogą krajową 61 od strony Szczepankowa. Zatrzymała się przed znakiem STOP, po czym ruszyła wprost pod nadjeżdżającą od strony Ostrołęki ciężarówką wiozącą deski. Samochód ciężarowy uderzył w lewy bok audi, w wyniku czego kierująca nim została zakleszczona w swoim pojeździe. Wydobyli ją z niego strażacy, po czym trafiła pod opiekę załogi karetki. Jak się dowiedzieliśmy, jest nieprzytomna, ale kiedy byliśmy na miejscu karetka jeszcze nie ruszyła do szpitala. Prawdopodobnie kobiecie była udzielana jeszcze pierwsza pomoc na miejscu.

Droga w stronę Ostrołeki jest załkowicie zablokowana. jak informuje asp. Ewelina Szlesińska, policjanci kierują samochody ciężarowe na objazd w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Osobowe mają możliwość ominięcia miejsca wypadku drogami lokalnymi.

Wszelkie okoliczności wypadku i jego przyczyny ustalają łomżyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej.

Galeria zdjęć

11 komentarzy

  • Odpowiedz zxc wtorek, 14 listopada 2017 11:35 Umieszczone przez: zxc

    I co ??? Teraz też napiszecie, że winny jest znak stop??? W Wygodzie stopu nie ma i wypadek był, tu znaki stop są i wypadek był. Życzę tej Pani szybkiego powrotu do zdrowia, ale jak się jest za kierownicą to chyba nie problem rozejrzeć się w prawo i w lewo. Jak za mało raz, to trzeba i drugi raz, ciężarówka to nie igiełka.

  • Odpowiedz +++ wtorek, 14 listopada 2017 11:52 Umieszczone przez: +++

    @ zxc
    Przed księdzem też nie ma znaku stop a ludzie hamują w kościele na jego widok bezmyślnie jak przed jaką wyrocznią czekając na... przykład "Bożej Opatrzności"

  • Odpowiedz znachor wtorek, 14 listopada 2017 12:11 Umieszczone przez: znachor

    tam powinni swiatla postawic. co miesac jakis wypadek.

  • Odpowiedz Justa wtorek, 14 listopada 2017 12:23 Umieszczone przez: Justa

    Ta Pani ma raka z przerzutami nie wiem kto jej prawo jazdy wydał wiedzac jaki jest jej stan zdrowia.

  • Odpowiedz plus minius i jeszcze mniej niż zero wtorek, 14 listopada 2017 12:26 Umieszczone przez: plus minius i jeszcze mniej niż zero

    @ znachor

    a na torach szlabany tak jak na parkingach np. przy mediach głównego ścieku radio aktywnej kurii łomżyńskiej

    jak nie ma kasy na szlabany przy torach to zabrać szlaban z S A D O W E J i zainstalować tam gdzie jest zagrożenie życia i zdrowia

    po co kapłanom szlabany skoro Jezus zachęcał burzyć mury jakimi kapłani się odgrodzili od Ludu jego środkami organizując sobie "prywatny" "plac zabaw" r e l i g i j n y c h w jakim od wieków wykorzystują Boga i Ludzi na własny kolektywny i nie społeczny użytek pozbawiony większego pożytku publicznego

  • Odpowiedz xDDD wtorek, 14 listopada 2017 12:57 Umieszczone przez: xDDD

    Masz racje ale oni nie są z powołania a z biznesu

  • Odpowiedz +++ wtorek, 14 listopada 2017 12:57 Umieszczone przez: +++

    @ J u s t a

    XXI wiek to nie jest jakieś z a p y z i a ł e średniowiecze z 19wieczną i n f r a s t r u k t u r ą dbających o właściwą m y ś l
    p r z e w o d n i ą Ojca i Matki "p r z e w o d n i e j
    s i ł y narodu" żeby państwo ptfu ojczyzna nie mogła podarować swoim dzieciom r a d a r ó w
    z b l i ż e n i o w y c h chroniących przed k o n f l i k t e m (zderzeniem) i n t e r e s ó w "kierujących na swoim" "k u r s i e
    i
    ś c i e ż c e" do szybkiego osiągnięcia celu ...

    chciałabyś mieć taki radar wbudowany do np. do radia samochodowego albo lusterka wstecznego ?

    ps

    Inteligencja przywiązana do k a d z i d ł a może mieć z tym problem bo ich hierarchia woli radary w rękach swoich resortów siłowych ... p o l i c j a n t ó w tak bardzo potrzebnych duszpasterzom ks.kapelanów kultu kultury budowniczych tej ich ś w i ą t y n i popatrzności bożej

  • Odpowiedz MRX wtorek, 14 listopada 2017 17:56 Umieszczone przez: MRX

    BLM i wsio jasne ,Rondo zrobic i bedzie git

  • Odpowiedz polo wtorek, 14 listopada 2017 18:03 Umieszczone przez: polo

    Węzeł bezkolizyjny dla ciemniaków proszę.

  • Odpowiedz mam środa, 15 listopada 2017 17:11 Umieszczone przez: mam

    Ciemniaków!!! a kto dał Wam takie info że rak z przerzutami!!!Sam jesteś przerzut z wyskokiem....Mam nadzieję ze nigdy Wam to się nie przytrafi .Pozdrawiam hieny....

  • Odpowiedz +++Alleluja i do przodu+++ środa, 15 listopada 2017 17:25 Umieszczone przez: +++Alleluja i do przodu+++

    @ mam

    raka to ma cała Ojczyzna, Naród, Lud, Kościół, Społeczeństwo ... ciemniaków przy których stoi gromnica plus cmentarniane duszpasterstwo czekających cierpliwie na ostatnią posługę

    ps

    nadzieja w Łomży to brzydkie słowo takie bardzo pejoratywne złodziej na włam idzie idzie z Wytrychem (taki klucz zło dziejski) mając nadzieję tak samo jak ksiądz z Krzyżem Św.(taki klucz do sukcesu złodziei chwały Chrystusowej dłubiących tym "swoim" Krzyżem w sercach i budżetach)